GT 210 sistem ile GTA 5 oynanır mı?

Çevremde herkesin bilgisayarı var arkadaşlarımın bilgisayarları benden daha düşüktü şimdi hepsi bak hepsi yeni bilgisayar aldı ben burada kaldım bu saattten sonrada çıkamam inşallah güzel bir bilgisayara kavuşurumda hiç düşünmüyorum :(

Ben ne yapacağım şimdi hayatım böyle geçecek. Ben ileride iyi bir sistem alacağımı düşünmüyorum hatta böyle bir şey rüyada bile olamaz. Duygu sömürüsü yapıyorum zannediyosunuzda gerçekleri söylüyorum hayatım böyle yani. :( şu emojiyi koyup duygu sömürüsü yapmıyorum.

GeForce NOW alabilirsiniz veya internet kafeye gidebilirsiniz.

Dediğim gibi hocam çok fazla kişi öyle.
Yapacak hiçbir şey yok.

2023'e kadar daha beter olur ülke ondan sonra düzelir diye düşünüyorum (evet seçimlerden umduğumuz sonuç gelirse)

Senin sistemin iyi değil mi?
GeForce NOW alabilirsiniz veya internet kafeye gidebilirsiniz.

GeForce NOW zevk vermiyor GTA 5 yok oyun satın almak zorundasın FPS oyunlarından bıktım internet kafe zor giderim yapacak bir şey yok ama GT710'a para biriktiriyorum onu alacağım 430 TL falan.

GT 430 ekran kartı i5 3330 işlemci.
GTA 5 oyununda 800x600 çözünürlükte, en düşük grafiklerde 30 FPS.
Sizinkinden çok çok daha iyi değil ama seviyorum yani.

Bende GT710 alacağım para biriktiriyorum bir de okullar açılcak harçlıklardan biriktireceğim 1280x720 orta grafiklerde GTA 5'de 30 FPS alıyor 30, 40 falan çok mutluyum o yüzden ve ona bile kötü diyorlar insanlar 999 FPS'e alıştıkları için 30, 40 onlara oyun yokmuş gibi geliyor imkansız yazıyorlar neyse en azından onla mutlu olacağımı düşünüyorum.

Ben şu an hayattan bıktım vallahi bıktım her günüm isyan dert sıkılmak Minecraft oynayıp zevk almayıp alt F4 almak salona gidip gelmek YouTube'da sadece aşağı kaydırarak sıkılmak oyun oynayamamak yayıncıların Valorant GTA 5 oynadığını görmek bunlar beni üzüyor cidden üzüyor bıktım artık off offffffffff :(

Beyler benim sistemim şu.

-GT210 1GB ekran kartı.
-4 GB RAM.
-Windows 7 Ultimate.
-AMD Athlon X4 2.8GHz Dual-Core
-400GB hard disk.

GTA 5 kaldırır mı ayarları en düşüğe alacağım bir de gölgeleri kapatıp 800x600 çözünürlüğe çekeceğim.
Kaç FPS alırım? Bir de bir şey daha diyeceğim ben GTA 5'i bu sistemde oynarken sistem kapanır mı veya mavi ekran verir mi?
Veya bir parça yanar mı? Benim arkadaşım GTA 5'i 800x600 en düşükte 10, 20, 30'da oynuyor ve kötü değil.
Oynatır ama havalandırmaya dikkat etmek lazım eğer sistem aşırı ısınırsa kapanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı