GT 220 1 GB nasıldır?

muhammetsc

Centipat
Normalde 2. elde GT 9500 alacaktım ama birisi benden önce davranıp satın aldı.

Geçen normal bir şekilde 2.el ürünlere bakarken Palit GT 220 Sonic editon denk geldim (1GB) fazla araştırmadan satın aldım.

Bir sorun olmazsa bu hafta cuma ya da önümüzdeki hafta pazartesi günü elime ulaşacak.

Sorum şu: Aldıktan sonra biraz araştırdım. Bayağı yerden yere vuranlar var ancak CS:GO oynanabileceği yazıyor. O kadar kötü mü? Bütçem kısıtlığı olduğu için başka bir kart almam pek mümkün değildi.

Bu arada 180TL satın aldım.

Normalde 2. elde GT 9500 alacaktım ama birisi benden önce davranıp satın aldı.

Geçen normal bir şekilde 2.el ürünlere bakarken Palit GT 220 Sonic editon denk geldim (1GB) fazla araştırmadan satın aldım.

Bir sorun olmazsa bu hafta cuma ya da önümüzdeki hafta pazartesi günü elime ulaşacak.

Sorum şu: Aldıktan sonra biraz araştırdım. Bayağı yerden yere vuranlar var ancak CS:GO oynanabileceği yazıyor. O kadar kötü mü? Bütçem kısıtlığı olduğu için başka bir kart almam pek mümkün değildi.

Bu arada 180TL satın aldım.

Günlük kullanım için işinizi görür 1080P50 FPS YouTube videosu üstü videoda donmalar başlar.

Oyun için öneremem anca CS 1.6 falan oynarsın.

Hocam sizi üzecekse söylemeyeyim ama yerde bulsam eğilip almam o kartı.

Yok hocam sorun değil idarelik olarak aldım. Birkaç ay kullanırım. Piyasayı sürekli takip ediyorum fırsatını bulursam daha iyisiyle değiştireceğim.

Yıllar önce birisi donanımhaber forumda şöyle bir şey paylaşmış.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-29-13-59-33-589_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-08-29-13-59-33-589_com.android.chrome.jpg
    87,1 KB · Görüntüleme: 14

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı