GT 220 PC Building Simulator 30 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

Adam_88

Hectopat
Makaleler
3
Evet bunu görüyorum, mesela GTA 4 çok akıcı oynanıyor, FPS düşüşü olmuyor. Medium ayarlarda 720p kasmıyordu, hiçbir zaman da kasmadı. Daha PC Building Simulator bile 30 FPS veriyor, sistem özellikleri bunlar:

GT 220.
Intel Core i3-6098p 3.60 GHz.
Windows 8.1
4 GB RAM.
Başlık optimizasyon sorunlu oyunları optimize şekilde oynamak olacaktı moderatör çok kötü yapmış.

Son düzenleme:
Evet bunu görüyorum, mesela GTA 4 çok akıcı oynanıyor, FPS düşüşü olmuyor. Medium ayarlarda 720p kasmıyordu, hiçbir zaman da kasmadı. Daha PC Building Simulator bile 30 FPS veriyor, sistem özellikleri bunlar:

GT 220.
Windows 8.1
4 GB RAM.
Başlık optimizasyon sorunlu oyunları optimize şekilde oynamak olacaktı moderatör çok kötü yapmış.
Ben bile bu sistemle 30 FPS belki zor görüyorum, belki de hiç göremiyorum. İşlemciden kurtarıyor gibisin, biraz da ram eklesen daha güzel olabilir. Ayrı olarak 2. El bir ekran kartı alarak yükseltebilirsin.

GT 220.
Windows 8.1
4 GB RAM.
Epic games galiba

PC Building Simülatör'ün sistem gereksinimleri fazla, FPS'iniz çok bile. GTA 4 2008'de çıktığı için medium 720p'de akıcı olması normal.

Oyun için minimum gerekli ekran kartı sizin ekran kartınızdan neredeyse 10 kat daha güçlü.

Geri
Yukarı