Çözüldü GT 420 BF 3 Nedensiz kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zafer Arda Esen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben orjinal bf3 oynamaya başladım ancak fps sorunundan kafayı yiycem . Arkadaşlarıma dedim benle dalga geçip 40-60 fps lerde oyunuyacağımı söylediler.Ancak pekte öyle olmadı. Mağlum bende 8. sınıfı başarıyle bitirdiğimden bilgisayarımı yükseltme imkanım war . Sistemim şu şekilde :
  • ECS G41T-M7
  • Pentium Dual-Core E6500 (2cpu) 2.9 hz
  • 2 gb drr3 530 mhz ram
  • Nvidia GT 420 2 gb 128 bit
Win 7 ultimate 64 bit ancak win 8 yüklemeli miyim bilmiyorum . Win 8 kurarsam performans artışı olur mu ?

Windows 8.1 yükleyince BF3 performansının değişeceğini sanmıyorum. Ayrıca tam tersi sistem kasar. Sen BF3'ü o sistemle açtığına şükret dostum.

Teşşekür ederim indirmeyi durdurdum :(

diyosunda ben ekran kartını alırken 2 gb 128 bit diye ucuza aldım senin önerdiğinde öyle peki ya fark ney ?

Şu an sende bulunan Ekran Kartı'nın bellek tipi GDDR3 , benim önerdiğim Ekran Kartı ise GDDR5. Ekran Kartı'nda Bellek önemli değilidir fazla. Önemli olan Bellek Arayüzü ( 128 Bit vs. vs.). Uzun lafın kısası, senin ekran kartı eski bir kart :)

Şu an sende bulunan Ekran Kartı'nın bellek tipi GDDR3 , benim önerdiğim Ekran Kartı ise GDDR5. Ekran Kartı'nda Bellek önemli değilidir fazla. Önemli olan Bellek Arayüzü ( 128 Bit vs. vs.). Uzun lafın kısası, senin ekran kartı eski bir kart :)
Önemli olan bit değil. Gpu 'dur. Tamam önemli ama gpu 'dan önemli değil.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı