GT 420 FPS sorunu

Little Bobby

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Profil Kapağı
1523650010
Dostlarım benim sistemim şu şekilde;
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GT 420
RAM: 2x2GB DDR2 800 MHz
İşlemci: Pentium Dual Core E5300

[BGCOLOR=transparent]Ve bu sistemde en düşük ayarlarda 25FPS alıyorum. Yardım ederseniz sevinirim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.[/BGCOLOR]

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayım ceza aldığımdan dolayı farklı bir hesaptan yazıyorum. Ve evet CS:GO dan 25 fps arası alıyorum.

•CS:GO'da konsola fps max 0 yaz.
•CS:GO'nun geliştirici seçenekler bölümüne -autocfg yaz.
•Cfg dosyasını silip oyuna tekrar gir.
•Windows 10 kullanıyorsan Xbox'da DVR kapatmayı dene.

Eğer sorunun hala çözülmezse yaz çünkü bir sürü önerim var daha...

Dostum herşeyi denedim fakat olmadı. Başka önerin varsa söyler misin ?

DDR2 bir sistemden çok fazla performans beklenemez ancak FPS arttırmanın çeşitli yolları vardır. Bunlardan bir kaçı aşağıdadır.

Masaüstüne sağ tıklayıp “Nvidia Denetim Masası“‘na tıklayın. Sol tarafta bulunan “3D Ayarların Yönetilmesi” adlı sekmeye gelin. Burada çıkan ayarları şu şekilde ayarlayın: Birden çok ekran/karma GPU hızlandırma: Tek ekran performans modu Doku Süzme/Kalite: Yüksek performans Güç Yönetimi Modu: Uyarlamalı Üsttekileri yaptıktan sonra, sol tarafta bulunan “Görüntü ayarlarını önayarla yap” sekmesine girin. Çıkan ekranda “benim tercihlerimi kullan ve şunlara önem ver” yazısını işaretleyip çubuğu en sola, yani performansa çekin.

CS:GO'nun başlatma seçeneklerine şunu yaz:

-threads 2 -high -nod3d9ex -novid -freq ? +cl_forcepreload 1

"-freg ?" bölümüne soru işareti olan yere monitörün kaç hz ise onu yaz. Örneğin monitörün 60 Hz ise:
-threads 2 -high -nod3d9ex -novid -freq 60 +cl_forcepreload 1
75 Hz ise:
-threads 2 -high -nod3d9ex -novid -freq 75 +cl_forcepreload 1
120 Hz ise
-threads 2 -high -nod3d9ex -novid -freq 120 +cl_forcepreload 1
144 Hz ise:
-threads 2 -high -nod3d9ex -novid -freq 144 +cl_forcepreload 1

Yaz.

Eğer halen 25 FPS alıyorsan belirt ki daha çok çözüm sunayım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı