GT 430 Rocket League oynatır mı?

Walcott

Decapat
Daha fazla  
  • Processor: Intel(r) Celeron(r) CPU G1610 @ 2.60GHz (2 CPUs), ~2.6GHz
  • Memory: 4096MB RAM.

Sistemimi üstte belirttim. Önceden GeForce 405 DX10 ekran kartıyla en düşük ayarlarda Rocket League oynuyordum. Güncelleme geldikten sonra oyun açılmaz oldu. DirectX hatası veriyordu. Ben de yeni bir kart almaya karar verdim. 250 TL'ye ASUS 430 GT buldum. Sizce düşük ayarlarda Rocket League oynatır mı bu sistemle? Ve hata düzelir mi?

Sistemimi üstte belirttim. Önceden GeForce 405 DX10 ekran kartıyla en düşük ayarlarda Rocket League oynuyordum. Güncelleme geldikten sonra oyun açılmaz oldu. DirectX hatası veriyordu. Ben de yeni bir kart almaya karar verdim. 250 TL'ye ASUS 430 GT buldum. Sizce düşük ayarlarda Rocket League oynatır mı bu sistemle? Ve hata düzelir mi?

Denemek lazım YouTube'dan testlere bakın.

Bende GT930 overclock ile anca 60 fps sabit verebildi

Bende GT930 overclock ile anca 60 fps sabit verebildi
Grafik ayarlarınız nasıldı.
30 FPS düşük ayarlarda alabilir diye düşünüyorum. Ama zevk verir mi bence vermez.
Dediğim gibi en düşük ayarlarda oynatıyordu ara sıra takılmalar oluyordu GeForce405 ile. Ayrıca zevk veriyordu hocam :D En sevdiğim oyun.

Geri
Yukarı