GT 430 Sistem GTA 5'i Kaldırır mı?

Ya arkadaş senin derdin ne? Adam orda yazmış GTA 4'ü lowda 25 FPS aldım diye. Benim HD graphics bile lowda açıyor. Açmaz (kalkıp da GTA 5'le kendi ekran kartını karşılaştırırsan böyle yorumlar gelir) diye bir şey yok. Bana hakaret edemezsin. Yanlış bilgilendirme yaptığımı da düşünüyorsan altta şikayet et butonu var. Bilmem farkında mısın ?
Kendini beyenmiş sen nesin la o sordusa meraktan sordu sana ne?

Çok değil, 2 dakika Youtube'dan araştırma yapılsa cevabı alınabilecek bir soru.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada eleman sizin işlemci ve RAM miktarınız ile oyunu açmış (açmış diyorum çünkü sizinde anlayacağınız üzere çok da oynayamamış.)(Bu arada 2 GB RAM ile açan bir kaç kişi daha var.)
Ekran kartı sizinkinden daha güçlü olduğu için açmayacağını düşündüm ama biraz daha araştırıp alttaki videoyu buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada ise başka bir eleman GT430 ile 720p normal ayarlarda (hatta bazıları high) 30-40 aldığını söylemiş.

Benim fikrimi sorarsanız oyunu açacaktır ama asıl soru siz bundan zevk alacakmısınız? Denemeniz yararlı olacaktır. Mesela ben 8570m ile 1366x768 çözünürlükte en düşük ayarlarda 25-30 fps alıp bitirdim oyunu. Laptop ısınmaya başlayınca soğutup tekrar oynamaya devam ettim. GTA serisini çok sevdiğim için görüntü kalitesini dert etmedim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı