GT 430 sistem yükseltme

KralSsNYor61

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle Herkeze Merhaba arkadaşlar ben 1.5 yıl önce bir sistem topladım ve şu anda üniversiteye hazırlanıyorum diye sistemi kaldırmak zorunda kaldım. Sistemde i3 3.30 GHz İntel core (4CPus) 12 GB RAM, 2GB NVDİA GEFORCE GT430 Ekran kartı bulunmakta bu sistemle GTA V low ayarında akıcı şekilde oynuyorum. Sistemi daha güçlü yapmak için belli bir para biriktirdim ama işlemciyi değiştirecek durumum yok tüm oyunları sorunsuz şekilde ve üst düzey oynayabilmek için kart bakıyorum ve Sapphire R9 380X 4 GB 256 bit ekran kartı almayı düşünüyorum. Ekstra yanında 652 wat güç kaynağı sizce tüm oyunları üst düzeyde olmasa da hangi ayarlarda oynayabilirim? Yardımcı olur musunuz? İnanın işlemci değiştirmek çok istedim ama ona bütçem yetmiyor. Sadece ekran kartını alabilirim lütfen yardımcı olun bu PC canavar yapabilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı