i5-4460 ve GT 430 Sistem İçin Yükseltme Önerisi

İşlemci Intel(R) Core(TM) I5-4460
8 GB RAM var ve NVIDIA GeForce GT 430 ekran kartı var. Bu sitemle kasma olmadan oyun oynamam mümkün mü ya da nasıl ekleme yaparak iyi performans alabilirim? Mesela GTA 5 giriyor ama belli bir süre büyük ihtimal ekran kartı yüzünden oyun hata veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
8 GB RAM ve i5-4460 nispeten yeterli diyebiliriz. Ekran kartınız (oyunları ekran kartı oynatır) çok düşük seviyede. Öncelikle onu yükseltin sonrasında işlemci ve RAM yükseltmesine gidin. RX 570 veya GTX 1650'nin altını önermiyorum.

Ekran kartı hariç aynı sisteme sahibiz dostum ben de ekran kartı olarak AMD Radeon HD 6570 var 1GB VRAM ( 250 GB Samsung SSD'de var ) 1050 Ti 4 GB düşünüyorum biraz para biriktirip.
GTX 1050 Ti alıp paranızı çöpe atmayın. RX 570 almanız çok daha iyi olur performans açısından, hatta ikinci el RX 470 bile daha iyi olur 1050 Ti'dan.
İşlemciıntel(r) Core(tm) ı5-4460.
8 GB RAM var ve NVIDIA GeForce GT 430 ekran kartı var. Bu sitemle kasma olmadan oyun oynamam mümkün mü ya da nasıl ekleme yaparak iyi performans alabilirim? Mesela GTA 5 giriyor ama belli bir süre büyük ihtimal ekran kartı yüzünden oyun hata veriyor.
Ekran kartı olarak RX 570 öneririm. RX 570'in Nitro+ modeli gayet iyi soğutmaya sahip, fiyatı da uygun: Sapphire RX 570 Nitro+ OC 4GB GDDR5 256Bit DX12 Amd Radeon Ekran Kartı 11266-14-20G

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı