GT 430 sistemden sürekli "bip" sesi geliyor

HaWlI KuLlANIcI

Kilopat
Daha fazla  
PC açılırken gelen "bip" sesi arada bir gelmeye başladı, artık sabah 12'den beri PC başındayım. 1-2 kere "bip" sesi geldi. PC'de herhangi bir sorun görmedim şu ana kadar.
Ve şunu da not edeyim, son 1-2 haftada en az 10 kere format atmışımdır :d
Dokuzunda eski BIOS MBR şeklinde atmıştım ve böyle bir sorun yoktu, şimdi ilk kez UEFI-GPT bir Windows 8.1 kullanıyorum ve bu sorun ortaya çıktı.

Anakartım: ASUSTeK P8H61-M lx r2.0
RAM: 6
İşlemci: Intel i5 3330
Ekran kartım: GT 430
Ne olur ne olmaz bunları da yazayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu büyük ihtimal bir sorun değil. 1 kere mi 2 kere mi bunu kesin yazarsanız daha iyi olur.

Çıkan bip sesini tarif etmeniz gerekiyor 1 uzun 2 kısa veya 1 kısa 2 uzun vs. vs. şeklinde.

Sistem açılırken 1 kısa bip sesi sistemin sorunsuz açıldığını gösterir anakarttan speaker ı çıkarırsanız bu sesi duymazsınız. Fakat olası bir arızada arızanın ne olduğunu anlamak için bu speaker işinize yarayacaktır.

Açılırken diyor.

Sanırım pek iyi anlatamamışım kusura bakmayın :d PC açılırken ki gelen bip sesi günlük kullanırken de geliyor.

Sistem açılırken ilk Power tuşuna bastığınızda mı çıkıyor yoksa oyun esnasında veya video vs. izlerken mi?

Technopat'ta gezerken geldi 1 kere bir de video izlerken geldi
Ve 1-2 kerede
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şöyle bir şey oluyor 1-2 yıl boyunca bu hep olmuştu yeniden başlatılınca kullanıyordum ama şu bip sesi yeni yeni ortaya çıktı.
benimki Masaüstü Bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…