GT 440 çok iyi performans veriyor

Tarik_0127

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Petshop
Merhaba. Şu an kullandığım ekran kartı NVIDIA GeForce GT440 2 GB.
Bir arkadaşımda GTX1050 Ti diğerinde RX570 var ve Valorant'ta aynı grafik ayarı aynı çözünürlükte aynı FPS değerlerini alıyoruz. Bu durum sadece Valorant'ta değil. CS:GO, Zula, GTAV'de aynı FPS değerleri alınıyor. Neden böyle yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir arkadaşımda GTX1050 Ti diğerinde RX570 var ve Valorant'ta aynı grafik ayarı aynı çözünürlükte aynı FPS değerlerini alıyoruz. Bu durum sadece Valorant'ta değil. CS:GO, Zula, GTAV'de aynı FPS değerleri alınıyor. Neden böyle yardımcı olur musunuz?
CS ve Valo normal işlemciye bakar o oyunlar. GTA 5 imkansız.

Aynı durumu bende GTX 750 Ti ile yaşadım Fortnite'de 1920x1080'de 300-350 FPS arası sabit FPS alıyordum, garip.

Hocam dediğiniz oyunlar işlemciye yükleniyor ve kuzenim ile benim aynı sisteme sahip olmamıza rağmen (onun benden 2 GB daha fazla RAM'ı vardı) ben ondan yüksek FPS almıştım. Sadece donanıma bakmamak gerekiyor yani. Donanım'a baksak bile arkadaşlarınızın hiçbir sistem özelliklerinizi bilmiyoruz. Belki sizin ki normal alıyor onların ki çok düşük alıyor. Aldığınız FPS değerini de bilmiyoruz çünkü.

İşlemcin ne, arkadaşlarının işlemcisi ne? Valorant ve CS:GO işlemciye bağlı oyun ekran kartına yüklenen oyun oynarsan arkadaşların daha iyi performans alır arkadaşlarının darboğaz sorunu yoksa senden daha yüksek FPS almaları lazım.

Son düzenleme:
Bir konu vardı fake GT 220 ile GTA 5 video bile çekebiliyordu.
Fake yapayım deyip daha iyi bir kart yapmışlar.
Adamlar kendine çakmış.
Sanırım 9800 GT vardı GT 220 içinde.

Geri
Yukarı