GT 520M laptop yavaşlaması

Fatal11Prime

Picopat
Merhaba arkadaşlar. Laptopum aniden yavaşladı. Format attım, hiçbir şey değişmedi işlemciden kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. Çünkü Intel XTU ile test ettiğimde güç yetmiyor gibi. %100 kullanımda 7W güç tüketimi yazıyor. Bunun nedeni nedir veya farklı bir problem mi var?
Ekran kartı: GT 520M, HD Graphics 3000.
RAM 4 GB iki kanal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Laptopum aniden yavaşladı. Format attım, hiçbir şey değişmedi işlemciden kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. Çünkü Intel XTU ile test ettiğimde güç yetmiyor gibi.%100 kullanımda 7W güç tüketimi yazıyor. Bunun nedeni nedir veya farklı bir problem mi var?
Ekran kartı: GT 520M, HD Graphics 3000.
RAM 4 GB iki kanal.

Sıcaklıklar ne alemde işlemci aşırı ısındığı zaman kendi Volt'unu ve hızını düşürüp soğutmaya çalışıyor. Farklı adaptörle deneme şansın varsa dene sıcaklık sorunu yok ve adaptör problemsiz ise şarj soketini kontrol ettir.

Sıcaklıklar ne alemde işlemci aşırı ısındığı zaman kendi Volt'unu ve hızını düşürüp soğutmaya çalışıyor. Farklı adaptörle deneme şansın varsa dene sıcaklık sorunu yok ve adaptör problemsiz ise şarj soketini kontrol ettir.
onu bende çözemedim işlemci %100de bile 50 yi geçmiyor ısınıpda voltu düşürmesi geldi aklıma ama yok boşta 30 derece yükte 50

Yeni konular

Geri
Yukarı