GT 520M sistem LoL kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 7

freddurst

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4gb
SSD veya HDD modeli
toshiba mk3276gsx
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GT 520M
İşlemci
İntel Core i3-2350M
Bilgisayarım LoL kaldırır mı?
64 Bit.
4 GB RAM.
Intel Core i3-2350M 2.30GHz
NVIDIA GeForce GT 520M.

Çok üst düzey performans almazsınız doğru ama çokta zorlanmazsınız, ek olarak genel kullanımı hızlandırmak için RAM yükseltmesi yapmanızı öneririm çünkü o dönemin bilgisayarlarında parça değişimi kolaydır.

Kaç paraya alacaksin hocam 70-80 FPS TF'lerde drop girer kanser eder.
Hocam bilgisayarım dediğine göre sanırsam kendi cihazı, biraz yükseltme ister ama LOL yani 2 GB RAM'li antika sistemlerle bile oynardık zamanında ve evet güncellemelerle oyun sabit kalmadı ama yine de çalıştıracaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videonun sonunda testi var.

bir ihtimal açacak gibi duruyor şu an eğitim kismindayim ama bakalım ne olacak. Ram yükseltmeyi nasıl yapabilirim ayrıca işletim sistemime göre birkaç oyun önerir misiniz arkadaşlar rica etsem?

bir ihtimal açacak gibi duruyor şu an eğitim kismindayim ama bakalım ne olacak. Ram yükseltmeyi nasıl yapabilirim ayrıca işletim sistemime göre birkaç oyun önerir misiniz arkadaşlar rica etsem?
hocam bak oynarsın oynamasına very low da anca oynarsın latede 40 falan tf ye girersen 20 10 olur bi bakmısın ölmussun değmez hocam ve + olarak ram yukseltmeniz bi işe yaramaz 8 yapsanız bile en fazla 5 fps alma sansınız var değmez yani kısacası oyun içinde left4 dead 2 guns gore cannoli 2 öneririm güzel oyun gta san andreas

Geri
Yukarı