GT 520M sistemde Valorant'a girince oyun donuyor

DolunayS31

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
GT 520M
İşlemci
i7 2.nesil
Valorant'a sabah girip bir maç atmak istediğimde donuyor ve bunun düzelmesi için bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor bunun bir çözümü var mıdır? Ve bir tek bende mi oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminde daha önce kaç FPS alıyordun? Bu donmalar ne zaman başladı? Acaba hava sıcaklıklarıyla birlikte bilgisayarın aşırı ısınıyor olabilir mi? Belki termal bir problemdir.

Sistemin ucu ucuna yetiyor diyebilirim. Droplar donmalar kapanmalar muhtemel yani.

Bu sistem ile Gold 3'e kadar kasabildim Gold 3 de bile donanım çok önüme geçiyor keşke benim de güzel bir bilgisayar alabilecek kadar param olabilseydi geçenlerde YouTube'da gezerken 5000 dolara sistem toplayan yabancılara gördüm hatta 200 dolarda artmıştı 5000 dolar ne kadar Türk lirası ettiğini görünce hayallerimi bitirdim.

Ben de geçen sene Şubat'ta pre-build aldım ucu ucuna. Sonra her ay bir şeyler ekleye ekleye toparladım diyebilirim. Sonrasında fiyatlar da uçtu zaten. Ama küçük yükseltmelerle LETGO'dan falan bulabileceğin 2. el parçalarla yavaşça yükseltebilirsin.

Önceliği işlemciye ver ama bence. İşlemci isteyen bir oyun çünkü Valorant.

Bu arada sistemi 15.000 e almıştım. Sonrasında ekran ıvır zıvır falan bir 15.000 de birbuçuk sene içerisinde harcadım diyebilirim. Ama tabi 30.000 ile bile o adamın topladığım 5000 dolarlık PC'yi toplamam mümkün değil.

Geri
Yukarı