GT 520MX Sistem GTA 5'i Açar mı?

ali ay 135

Hectopat
Daha fazla  
  • 6 GB RAM
  • NVIDIA GeForce GT 520MX
  • İntel Core İ7 - 2670QM CPU 2.20 GHz
Acaba GTA 5'i açar mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
800x600 40 fps alırsın bu videoya göre.
1366x768 25-30 fps
(arkadaş biraz kötü çekmiş)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şehir içinde fpslerde çok ciddi düşüş oluyor. Özellikle de hızlı araç kullanırken.
Directx 10'da en düşük ayarlarda 800x600 de 25 FPS civarı alırsın.
Bu da oyunu oynanmaz hale getirir. Pek bir zevk alamazsın oyundan. Ama yinede karar senin, ben hikayeyi görmek istiyorum görsellik ve FPS benim için önemli değil diyorsan oynayabilirsin.

Yada düşük sistemliler için GTA 5 yaması var. İnternetten küçük bir araştırmayla bulabilirsin. Onunla kullanırsan en azından FPS yüksek olur. Ama grafikler GTA San Andreas gibi olur.

Merhabalar, işlemcim i3 , ekran kartım Geforce 840m, ram 4 gb. Ayrıca çift ekran kartına sahibim tabi bu ne demek bilmiyorum ,
gta 5 oynamak mümkünmüdür , ona göre indirmeyi düşünüyorum

Merhabalar, işlemcim i3 , ekran kartım Geforce 840m, ram 4 gb. Ayrıca çift ekran kartına sahibim tabi bu ne demek bilmiyorum ,
gta 5 oynamak mümkünmüdür , ona göre indirmeyi düşünüyorum
Selamlar, sistemin en düşük ayarlarda GTA 5'i kaldırır gibi görünüyor. Çift ekran kartı olayı ise dizüstü bilgisayarda batarya kullanımını azaltmak için kullanılır. Sen tarayıcıda video izlerken, internette gezinirken vb. performansı daha düşük olan ekran kartı çalışacak (Intel HD Graphics gibi), oyun oynarken ise Nvidia GeForce ekran kartı devreye girecektir. Ayrıca bazı üst segment bilgisayarlarda performansı daha da artırmak için 2 tane güçlü ekran kartı kullanılmaktadır.
(Bu arada şimdi farkettim mesaj 5 yıl önce atılmış :d, olsun yine de belki başka birinin işine yarar.)

Geri
Yukarı