GT 630 Sistem GTA 5'i Açar mı?

Furkan Korkut

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar almayı düşünüyorum. Bilgisayarın özellikleri boyle, sizce acar mı?
  • asus Z-97 pro gamer anakart
  • intel pentium G3258 işlemci
  • 8 GB ram
  • gigabyte nvidia geforce gt 360 2 GB

Şuan için çift çekirdekli işlemcilerde GTA 5 için büyük bir sorun var. Umuyoruz ki ileride bu sorun çözülecektir. Ekran kartınız zaten GTX serisinden değil. Bu durum karşısında size LOW ayarlarda bile akıcı olarak oynayamayacağınızı söyleyebilirim. Size önerim ekran kartınızı yükseltiniz.

Şuan için çift çekirdekli işlemcilerde GTA 5 için büyük bir sorun var. Umuyoruz ki ileride bu sorun çözülecektir. Ekran kartınız zaten GTX serisinden değil. Bu durum karşısında size LOW ayarlarda bile akıcı olarak oynayamayacağınızı söyleyebilirim. Size önerim ekran kartınızı yükseltiniz.
Erkan beyin dediklerine katılıyorum. Ekran kartınızı en azından GTX750 gibi bir modele yükseltme imkanınız olursa ve işlemcinizi 4.4 GHz O.C. yaparsanız en azından yeteri kadar bir akıcılıkta oynarsınız.

Önerebileceğim kartlar:
www.vatanbilgisayar.com: GTX750 OC GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: Sapphire R7 260X Gddr5 2Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Ekran kartı kurtarmaz sanırsam. 3.2 GHz çok rahat oynayamazsınız.

Bende laptop var şu an. Keşke almasaydım da biraz daha para katıp 2500 TL'ye toplasaydım diyorum. Ah akılsız kafam! Ekran kartım GT840m.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı