GT 525M Sistemde Donma

berry

Hectopat
Daha fazla  
Arka planda hiçbirşey açık olmamasına rağmen belli aralıklarla 2-3 saniye donmalar oluyor. League of Legends ya da Minecraft oynarken 2-10sn kadar donma süresi olabiliyor. Format attım, hdd sıfırdan kurdum, driverları yeniden yükledim fakat çare olmadı. LoL oynarken 140Fps alıyorum fakat belli bir süre sonra 30Fps'e kadar düşüyor. Bu donmalar olduğunda ise 0Fps oluyor. Ekran kartımda hasar olduğu söylenmişti. Hatta masaüstümdeki windows işaretinin etrafında kuşağın da bundan olduğu söylenmişti. Sizce bunun çözümü nedir? GeForce GT 525M kullanıyorum ve forum yöneticilerimiz değişiminin mümkün olmadığını söyledi. Ne olur yardım edin. Şimdiden teşekkür ederim.

nvidia-sistem-2-png.13243

nvidia-sistem-png.13244

psu-png.13245
sistem-png.13246

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum fiziksel bir sorun varsa bunu kendin açıp yapamazsın. Veya yazılımla çözülmez. Servise gider belki anakart komple değişir. Sorunun kesin ekran kartında olduğunu nerden biliyorsun ? Önce istersen Windows 8 yükle belki değişir

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı