GT 540M için en performanslı sürücü

Mzffr159

Decapat
Daha fazla  
Hocam selamlar. Öncelikle ilk konum, umarım yanlış bir şey yapmıyorumdur. Uyarırsanız sevinirim, teşekkürler şimdiden. Geçen hafta LoL'ün West sunucusunda hata aldığım için driverları son sürüme yükselttim fakat bu da PC'de performans düşüşüne sebep oldu. Eski driver versiyonumu hatırlamıyorum ama bir şekilde ekran kartımın iyi performans aldığı driverı bulmam lazım. Teşekkürler...
  • Ekran kartı: GT 540M
  • İşlemci: i5-2450M

Bir önceki sürücünüzü hatırlamıyorsanız aygıt yöneticisinden ekran kartınızı seçip sürücü sekmesine gelin, ardından sürücüye geri döne tıklayın ve eski sürücünüzün sürümü gözükecektir. Bunu not alıp DDU ile tüm sürücüleri silip NVIDIA'nın sitesinden not aldığınız sürücüyü tekrar indirin.

Bir önceki sürücünüzü hatırlamıyorsanız aygıt yöneticisinden ekran kartınızı seçip sürücü sekmesine gelin, ardından sürücüye geri döne tıklayın ve eski sürücünüzün sürümü gözükecektir. Bunu not alıp DDU ile tüm sürücüleri silip NVIDIA'nın sitesinden not aldığınız sürücüyü tekrar indirin.

Hocam "Sürücüye geri dönün" seçeneği pasif(tıklanamaz) olarak gözüküyor bir de yukarıdaki arkadaşta söyledi fakat NVIDIA'nın sitesinden driverları indiremiyorum. Kabul et ve indir butonuna tıkladıktan sonra indirme başlamıyor. Driverları güncelleyeceğim zamanda GeForce Experience'dan yardım almıştım.

Cevabınız için teşekkür ederim öncelikle fakat siteden driver indiremiyorum "kabul et ve indir" seçeneğine bastığım zaman indirme başlamıyor bu konu da yardıcmı olursanız sevinirim teşekkürler.

1618012346544.png

Siteden driver indiremiyorum "kabul et ve indir" seçeneğine bastığım zaman indirme başlamıyor bu konu da yardıcmı olursanız sevinirim teşekkürler.
KABUL ET VE YÜKLE butonuna sağ tıkla ve bağlantı adresini kopyala de. Tarayıcıda yeni sekme aç ve URL kısmına kopyaladığın bağlantıyı yapıştırarak entera bas.

Kabul ET VE YÜKLE butonuna sağ tıkla ve bağlantı adresini kopyala de. Tarayıcıda yeni sekme aç ve URL kısmına kopyaladığın bağlantıyı yapıştırarak entera bas.

Hocam çok teşekkür ederim. Sürcüleri deneyerek iyi performans aldığım bir tane bulucağımı düşünüyorum. Konu da yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim...
Sorun çözüldü adminlere duyrulur.

Geri
Yukarı