GT 540M World of Warcraft:Legion Performansi

Exzking

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar gt540m bir ekran kartim var. Benim ekran kartim gt440 isteyen Legion expansionunu oynarken sıkıntı çıkarır mi? Ben low-med presetlerde 60 oynatir diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadar oynacağına bağlı. Hardcore mythic raiderim. Biliyorsun bulunduğun yerin kalabalıklığı ve görsel detayları çok farkettiriyor.
Basitçe şöyle örnek vereyim. Arıza yapan laptopımdaki GT650m low ayarlar partical density good da genelde 90-100 arası gidip geliyordu fps warlords of draenor için fakat raid esnasında combatlarda yer yer çakılmalar yaşıyordu pc N56vz dördüncü yaşına girmişti. Büyük ihtimalle ekran kartın zorlanacaktır çünkü Legion da grafik gelişimi var biraz detaylar artıyor her expansionda. Yeni pc yada laptop almayı düşünüyorsan tam legion rx480 çıkınca msi falan çıkartınca bir pc toplamanı öneririm sadece wow için değil tüm oyunları baz alarak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı