GT 545 FIFA 16 oynatır mı ?

yuhyiv

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler. Bildiğimiz üzere dün FIFA 16 oynanış videosu ve sistem gereksinimleri ile duyuruldu. Oyunda STSL ve bu yıl gelen Türkçe Dil desteği ile şimdiden birçok Türk futbol severi heyecanlandırdı bile. Sistem gereksinimleri ise FIFA 15 ile hemen hemen aynı diyebiliriz. Ben FIFA 15 oynamadım. Ama FIFA 16' yı kesinlikle oynamak istiyorum. Oyunun sistem gereksinimleri;

Tavsiye edilen PC sistem gereksinimleri:
  • İşletim sistemi: Windows 10, 64 Bit
  • İşlemci: Intel i5-2550K 3.4Ghz
  • RAM: 8GB
  • Boş disk alanı: 15.0 GB
  • Ekran kartı: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
  • DirectX: 11.0
Minimum PC sistem gereksinimleri:
  • İşletim sistemi: Windows 7, 64bit
  • İşlemci: Intel Q6600 Core2 Quad 2.4Ghz
  • RAM: 4GB
  • Boş disk alanı: 15.0 GB
  • Ekran kartı: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
  • DirectX: 11.0

Bu şekilde. Benim bilgisayarımın sistemi ise şu şekilde;
  • GPU: Gefroce GT 545
  • CPU: Intel(R) Core(TM) i7 CPU 870 @ 2.93GHz
  • Bellek: 4.00 GB RAM (3.96 kullanılabilir durumda)
  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 8.1 Pro

Evet arkadaşlar. Sizce ben FIFA 16' yı ne düzey de oynayabilirim ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 710m ile Fifa 15'i 768p ve yüksek ayarlarda 30-40 fps arası oynuyorum, sadece maça girmeden önceki antremanarda bariz bir şekilde kasma oluyor. Oyunun optimizasyonuna bağlı.

Ben 710m ile Fifa 15'i 768p ve yüksek ayarlarda 30-40 FPS arası oynuyorum, sadece maça girmeden önceki antremanarda bariz bir şekilde kasma oluyor. Oyunun optimizasyonuna bağlı.
O antrenman kısmındaki kasma bendede oluyordu. EA orada küçük bir optimizasyon hatası yapmış o yüzden.

Yeri gelmişken yukarıdaki sistem gereksinimlerine göre ;
-İntel core i5 4200u 1.6 GHz
-GT740M 1GB
-1366X768 çözünürlükte hight ta oynatırmı ?
Sistem gereksinimleri belli olmadan konuşmak doğru olmaz ama Fifa 15'e göre daha yüksek bir sistem isteyeceğini sanmam. Ben 7670M ile her şey en yüksek ayarda oynayabiliyordum. Sen de rahat oynarsın diye düşünüyorum. Ancak sistem gereksinimlerinde bir farklılık olmazsa.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı