GT 555M LoL performans düşüşü

Wakari - Maru

Hectopat
Merhabalar. Ben eski bir laptopta LoL oynuyorum. Sistem özellikleri:
  • GT 555m
  • Intel i7-2670qm 2.20GHz
  • 4 GB RAM
Önceden oyunu orta yaralarda 60 FPS'ye düşmeden oyun oynayabiliyordum fakat artık oyunlarda düşük ayarlarda bile 60 FPS'den aşağıya düşüyor.
Ve tam ekran diye gözükmesine rağmen Alt Tab kombinasyonu çok hızlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Derseniz ben biraz düşük ayarlarda oynarım derseniz bir kanal onercem oradan yapıun 512 MB ekran kartım ile 70 FPS alıyorum Ultra Low ayarları indirin orada orta ayarlara çekip golgeleri kapatabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video izlemeden yapın indirin cfgyi ultralow yazan klasorden kopyalayın çözürlünük ayarlarını yapn efekt karakter diger ayarları ortaya gölgeleri kapatın.
Önerir misiniz?
Dedigim kanal sayesinde 70 fps alıyorum sagolsunlar

Termal macun bakımınızı en son ne zaman yaptınız?
4 ay önce yaptırdım
Önceden yüksek ayarlarda düşüş olmadan 60 ta oynayabiliyordum rahat ama pc bir zaman bozuldu ve ben de bilgisayarcıya götürmüştüm onlarda termal temizlik filan yapmışlar ondan sonra pc bi sapıtmaya başladı. Bir de windows 10 a geçtiğim için olabilir mi bildiğiniz gibi microsoft windows 7 ye desteğini kesti o yüzden windows 10 a geçiş yapmıştım eğer bundan kaynaklanıyorsa performans düşüşü bir daha nasıl windows 7 ye geçebilirim ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı