GT 630 2 GB vs. 8800 GTS 512

Eswaii

Decapat
Daha fazla  
Şu anda 8800 GTS 512 VRAM ekran kartı takılı fakat DX sürümünden tut çoğu şeye kadar aldığım için pişmanım. (100 TL'ye 2.el almıştım) 380 TL'ye yine 2.el GT 630 2 GB ekran kartı buldum. DX 11 olması, VRAM'in yüksek olması gibi şeyler dikkatimi çekti ve siteden karşılaştırma yaptığımda GT 630 2 GB bana çok daha üstün geldi. Okul olduğundan dolayı bir işe girip çalışamıyorum ve bilgisayarı yenileyemiyorum, 8800 GTS'i yaza kadar idare etsin diye almıştım ama GeForce NOW'ıda desteklememesi ile çok zorlanıyorum. Bu yüzden buna geçmeyi düşünüyorum. Sizinde önerilerinizi almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
380 liraya uygun duruyor ama düzgün çalıştığından ve bir sorunu olmadığından emin olun.

Hocam GFN kullanabilirsiniz. Giriş yapın, indir ve oynaya tıklayıp buraya gelin ve "Safari Web Tarayıcı"yı seçin.

1664669985161.png

Hocam GFN kullanabilirsiniz. Giriş yapın, indir ve oynaya tıklayıp buraya gelin ve "Safari Web Tarayıcı"yı seçin.

Eki Görüntüle 1533376
Chromebooku bende düşümdüm fakat Valorant, GTA V, Agrou, Pro Soccer Online gibi DX 11 gerektiren ve GeForce Now'da olmayan oyunlarıda oynamak istiyorum. Özelliklerine baktığımda GT 630 2GB DirectX 11 destekliyor bu yüzden ona yönelmek istiyorum. Birde 8800 GTS, Discord, Opera gibi uygulamalarda donma gibi sorunları var ve çok can sıkıcı bu yüzden aldığıma pişman olmakla beraber değiştirmeyide istiyorum.

Güzel kardeşim ekran kartı konusunda sana yardım etmek istiyorum. Bana mail atarsan sana bir ekran kartı hediye edeyim. [email protected]

Eki Görüntüle 1533376
Arkadaşın diğer konulardaki mesajlarına da baktım. Teknoloji konusunda bilgilere sahip ve sanırım bu konuda kendini yetiştirmek isteyen biri profilinde yada ben öyle gördüm. Ama arkadaşın daha iyi sistemlere ihtiyacı var. Kendisi henüz dönüş yapmadı. Insallah mesajları görür de kendisine yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:
Güzel kardeşim ekran kartı konusunda sana yardım etmek istiyorum. Bana mail atarsan sana bir ekran kartı hediye edeyim. [email protected]

Arkadaşın diğer konulardaki mesajlarına da baktım. Teknoloji konusunda bilgilere sahip ve sanırım bu konuda kendini yetiştirmek isteyen biri profilinde yada ben öyle gördüm. Ama arkadaşın daha iyi sistemlere ihtiyacı var. Kendisi henüz dönüş yapmadı. Insallah mesajları görür de kendisine yardımcı olabilirim.
Verdiğiniz hesapta bir yanlış yok ise geri dönüşü yapmıştım. Galiba görmediniz.

Geri
Yukarı