GT 630 Ekran Kartı Sürücüsü Kurma

Araştırdığımda GT 630 için son sürüm 391.35 olarak yazılmış. Attığınız linkteki sürücüyü indirseniz bile büyük ihtimal kuramayacaksınız. İşletim sisteminize göre aşağıdaki sürücülerden birisini indirebilirsiniz.

Kendi indirdiğim sürücü uyumlu olmadı. Sizin verdiğiniz linkten indirdim. Başarıyla kurdum. Çok teşekkür ederim.

Araştırdığımda GT 630 için son sürüm 391.35 olarak yazılmış. Attığınız linkteki sürücüyü indirseniz bile büyük ihtimal kuramayacaksınız. İşletim sisteminize göre aşağıdaki sürücülerden birisini indirebilirsiniz.

Peki arkadaşın attığı linkte desteklenen cihazlarda GT 630 bulunmakta. Ayrıca GeForce sitesinden arattığımda da 430.86 sürümü en son sürüm olarak gözüküyor. Ben mi yanlış baktım acaba?

@janggeum yanlış bilgi verdiğim için özür dilerim.

Dosya Ekleri

• _20190710_151723.JPG
    _20190710_151723.JPG
    80 KB · Görüntüleme: 283
Estağfurullah.Ben Windows 8.1 kullanıyorum.İlk indirdiğim de işletim sistemi uyumlu değil dedi.
Sitede ise Windows 8.1 destekliyor görünüyor.
Bu nvidia'nın sistemini anlamış değilim zaten. Son sürüm 430.86 görünüyor fakat kesinlikle kuramıyorum. İşletim sistemi uyumlu değil hatası veriyor. 391.35'i deniyorum kuruluyor. Sorun nerede acaba? Biz mi kuramıyoruz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı