GT 630 görüntü vermiyor

halflife3

Zeptopat
Daha fazla  
Ekran kartını PC'min temizliğini yaparken çıplak elle tuttum ve geri taktım 1 hafta sonrasında PC'yi kapattığımda gece bozulmuş sabah ekran vermemeye başladı. Aygıt yöneticisinde Intel HD Graphics yazıyor ve BIOS'tan PCI-E1 geçiş yapmaya çalışınca tekrar Auto oluyor. Bazı konularda statik elektriğin kısa devre yaptırdığı, boşaltılınca GPU'nun çalıştığı vb yazılıyordu. BIOS güncellemesi sürücüleri silme falan hepsini yaptım CPU'nun pinlerini bile kontrol ettim ama olmadı.

Sistem:
MB ASUS H61M-D
CPU Intel i3 2. nesil.
RAM Kingston 8 GB RAM.
GPU Gigabyte GT 630. (Pek sevilmediğini biliyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt Yöneticisi'nden ekran kartını devre dışı bırakın tekrardan aktif edin. Eğer olmazsa ekran kartınızı tekrardan sök tak yapın sokette toz varsa kuru bir şekilde üfleyin yine olmazsa buraya tekrardan gelin.

Aygıt Yöneticisi'nden ekran kartını devre dışı bırakın tekrardan aktif edin. Eğer olmazsa ekran kartınızı tekrardan sök tak yapın sokette toz varsa kuru bir şekilde üfleyin yine olmazsa buraya tekrardan gelin.

Öncesinde aygıt yöneticisinde gizli aygıtları gösterde vardı ama aceleyle kaldır dedim. Günlerdir hiç gözükmüyor.

Hocam hepsini denedim sonuç yok yine onboarddan görüntü veriyor.

Öncesinde aygıt yöneticisinde gizli aygıtları gösterde vardı ama aceleyle kaldır dedim. Günlerdir hiç gözükmüyor.

Hocam hepsini denedim sonuç yok yine onboarddan görüntü veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşlemleri takip edin hocam aygıt yöneticisinde yerine gelecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşlemleri takip edin hocam aygıt yöneticisinde yerine gelecektir.

Hocam yaptım ama hiçbir sonuç yok.

Geri
Yukarı