GT 630 GTA V kaldırır mı ?

Tumerefe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhabalar. Benim almak istediğim bir oyun var ve adı GTA V. Bu oyunu oynayabilmem için üst düzey bir sistem gerekiyormuş diye duydum. Peki ya benim bilgisayarım bu GTA V oyununu kaldırabilir mi ? Sistem özelliklerime gelecek olursak arkadaşlar;

Windows 7 32 bit
3.00 GHz
4 GB RAM
AMD Athlon II x2 250 Processor
NVIDIA GeForce GT 630 2 GB 256 bit

Arkadaşlar oyun en düşük ayarlarda kaç GT 630 alır veya çalışır mı ? Cevaplayan arkadaşlar için şimdiden teşekkür ediyorum, iyi forumlar arkadaşlar !

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim valla bende 4 GB RAM, GT 730 vardı, işlemcim senden kötüydü. Bütün ayarları kapattığımda 30 FPS alıyordum. Büyük ihtimalle kaldırır, kaldırmazsa ben gibi 3 bin TL verip sıfırdan toplayacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim valla bende 4 GB RAM, GT 730 vardı, işlemcim senden kötüydü. Bütün ayarları kapattığımda 30 FPS alıyordum. Büyük ihtimalle kaldırır, kaldırmazsa ben gibi 3 bin TL verip sıfırdan toplayacaksın.
Dostum 30 fps akıcımı ? Birde ben kaç fps alırım sence ? Tahminin varmı ?

Bence hiç yükleme. O grafik kartıyla hiç zevk almazsın.
Nasıl yani ? İnternetten izliyorumda 20 fps bile akıcı geliyor. Ve forumdaki çoğu arkadaş 25-30 fps alacağımı söylüyor. Niçin zevk alamayacağımı açıklayabilir misin ?

En düşük ayarlarda 25-30 arası alırsın. 30 FPS alırsan akıcı olur. Ağırlık hissetmessin. 60 FPS de yağ gibi akar ama 30 fps de yeterli.
Bu arada bilgisayarım 32 bit. Sıkıntı olur mu ?

Windows 10 64 Bit yükle (Ram kullanımı için yoksa 3.6 da tıkanır sürekli oyun geç yüklenir [Yollar vs] ve oyunda anlık donmalar olur tecrübeyle söylüyorum) ve oyunu 1366 x768'de açarsan çok rahat en düşük ayarlarda FXAA Açık şekilde oynarsın

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı