GT 630 ve Athlon II x2 270 Overclock

Görev yöneticisinden bellek - CPU - ağ ve disk kullanımını detaylarını gösteren pencereden bir ekran görüntüsü alayım.

Gariptir ki bu sefer işlemci 90-100 arasına dayandı. Sen cevap verene kadar işlemciyi tekrar sökeyim kontrol ediyim.

Gariptir ki bu sefer işlemci 90-100 arasına dayandı. Sen cevap verene kadar işlemciyi tekrar sökeyim kontrol ediyim.

Galiba sorunu çözdüm. Termal macunu değiştirdikten sonra işlemci soğutucusunu monte ederken. Soğutucu demir plaka ve fanın kilidini vidaları sıktıktan sonra kilitlemişim. Dolayısıyla işlemci ile demir plaka sıkı olarak birbirine temas etmemiş. Kontrol ettiğimde bunu farkettim ve düzelttim, şimdilik eski değerlerine döndü. Boşta iken %0-20 arası kullanım var.

Dosya Ekleri

• ağ.png
    ağ.png
    6,7 KB · Görüntüleme: 392
  • cpu bellek.png
    cpu bellek.png
    9,6 KB · Görüntüleme: 242
Pardon yanlış algılamışım attığın ekran görüntüsünü :) Şuan 4GB bellek kullanılabilir durumda.

Teşekkürler yardımın için ;) . Overclock için yarın mesaj atarım çünkü öğlenden beri 4-5 defa windows update yaptım. Şimdi de bir tane var :D BİOS'un resmini atarım oradan yardımcı olursan sevinirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı