GT 630M sistem Erzurum'u oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 7

TRBEY

Centipat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
512 GB HHD 7400 rpm
Ekran kartı
GT 630M
İşlemci
İ7-3610QM
Bu sistem ile Erzurum oynayabilir miyim?
Oynayabilir isem hangi ayarlarda kaç FPS alırım?

Not: Erzurum oyununun ne kadar iyi veya ne kadar kötü olduğu bu yazının konusu değildir!

Oyunda optimizasyon adına hiçbir şey neredeyse yok. Çok çok iyi sistemle düşük ayarlarda 30 40 arası FPS alanlar da vardı. Kaldı ki oyunda neredeyse hiçbir şey zaten yok, bomboş bir arazi. Oyun yapımcısı bunun optimizasyonunu bile ayarlayamamış, sözde global oyun olacaktı.

Oyunda optimizasyon adına hiçbir şey neredeyse yok. Çok çok iyi sistemle düşük ayarlarda 30 40 arası FPS alanlar da vardı. Kaldı ki oyunda neredeyse hiçbir şey zaten yok, bomboş bir arazi. Oyun yapımcısı bunun optimizasyonunu bile ayarlayamamış, sözde global oyun olacaktı.
Not: Erzurum oyununun ne kadar iyi veya ne kadar kötü olduğu bu yazının konusu değildir!

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaldı ki oyunda neredeyse hiçbir şey zaten yok, bomboş bir arazi
Oyun yapımcısı bunun optimizasyonunu bile ayarlayamamış,
Sizde bir şeyi tam okumuyorsunuz galiba :D Benim yazımdan bu anlamımı mı çıkardın? Oyunda hiçbir şey olmamasına rağmen oyunun optimizasyonunu ayarlayamadığını belirttim. Bunda ne var? Arkadaş gerçekten bir şeyi okumada ve okuduğunu anlamada sonuncu milletiz. Ben başka bir şey demiyorum. Yazık...

anlama sorunlusunuz sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı