GT 635M Performans Düşüklüğü

Eray Çelik

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bugün ekran kartına ne oldu bilmiyorum... Ya tamam giriş seviyesi ama Payday 2 FPS 25-30 altına inmezken şimdi 10 FPS. Bu bütün oyunlarda böyle oldu.Ama ekran kartını güncelledikten sonra böyle sorunlar ortaya çıktı. Biliyorsunuz Ge Force 344.14 driver yayınlandı ve güncelledim. Ve ne olduysa o güncellemeden sonra oldu. Sonra windows'a güncelleme geldi onu da güncelledim ama nafile.... Ne oldu arkadaşlar sizce? Bütün oyunlar 10-15 FPS ya . En sonunda kıracağım bilgisayarı.

Grafik ayarların değistirilmis olabilir ve ekran kartı sürümünüzü eskiden kullandıgınız sürüme çevirin sonra sonuçları söyleyin.

Ayarları low a bile alsam sonuç yine hüsran...
Ne demek istediginizi anladıgımı düşünüyorum sürücüleri güncelledikden sonramı sorun oluşdu yoksa sürücüleri sorundan öncemi güncelledin?
Eger anladıgım gibi sürücüleri güncelledikden sonra fps sorunu olduysa sürücülerinizi eski versiyonuna çevirirseniz büyük ihtimalle sorun çözülecekdir.

Ne demek istediginizi anladıgımı düşünüyorum sürücüleri güncelledikden sonramı sorun oluşdu yoksa sürücüleri sorundan öncemi güncelledin?
Eger anladıgım gibi sürücüleri güncelledikden sonra fps sorunu olduysa sürücülerinizi eski versiyonuna çevirirseniz büyük ihtimalle sorun çözülecekdir.
Sanırım eskisine çevireceğim bir de öyle deneyelim. Ya arkadaş GTA IV 5 FPS. Böyle saçma bir şey görmedim!

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı