GT 635M sistemde GTA V oyundan atıyor

zoruoynayan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar...

İlk konum olacağı için yazdım yazdım tekrar sildim. Ve sonunda en mantıklı konu açmanın sade ve net olmasına karar verdim.

Arkadaşlar 2013 yılında satın aldığım MSI GE620DX laptop cihazıma ilk defa GTA V yükledim ve dün sorunsuz en yüksek ayarlarda sıfır kasmayla oynarken bugün girdiğimde 1 dk. ya da 2 dk. sonra hatasız oyundan attığını fark ettim.

Driver güncellemelerini Driver Booster Pro versiyonuyla yaptım. Ve daha da tuhafı resmini atacağım sürücüyü seçmediğimde oyun bayağı bayağı kasıyor. Bu modeli daha önce kullanan ve çözüm önerebilecek kişiler var mı acaba?
Bugün termal macun ve cok iyi bir soğutucu ayarladım, sonuc yine aynı. Bu resmini yükleyeceğim sürücüde neden cok fazla seçenek var? Ve şu an ne yapmalıyım? Bu PC bu oyunu ani kapatması gücünden dolayı normal mi dersiniz?

Özellikler:
  • i7-2670QM
  • GeForce 635M ekran kartı
  • 8 GB RAM
  • 240 GB SSD

İstediğiniz bilgi varsa hemen paylaşabilirim. Anlamadığım laptopun gücü yetmiyor olsa neden en yüksek ayarlarda bile sıfır kasmayla oynamama izin versin ki... Hatta videosunu dahi aldım. Rica ediyorum ve gelecek cevaplarınız için teşekkürler...

at.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı