GT 650M GTA IV Video Test

ENB modu ile çekilmiştir video. Video çektiğimden dolayı FPS düşük.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sorum olacak sanırım siz 1.0.4.0 patch'ini kullanıyorsunuz,eğer mümkünse bana da o patchin linkini atabilir misiniz ? Beceremedim de.

Bir şey soracağım, sen bu yamayı orjinal oyuna mı kurdun? Yoksa korsan oyuna mı? Eğer orjinal oyuna kurduysan bende kuracağım grafikleri gerçekten güzelleştiriyor. Bir de sistem olarak zorlama yapıyor mu, önceki haline göre?

Kaç fps alıyorsunuz normalde ?

20-30 arası. Genelde akıcı oluyor.

Bir sorum olacak sanırım siz 1.0.4.0 patch'ini kullanıyorsunuz,eğer mümkünse bana da o patchin linkini atabilir misiniz ? Beceremedim de.

Oyununuz korsan mı değil mi? Ona göre atayım.

Bir şey soracağım, sen bu yamayı orjinal oyuna mı kurdun? Yoksa korsan oyuna mı? Eğer orjinal oyuna kurduysan bende kuracağım grafikleri gerçekten güzelleştiriyor. Bir de sistem olarak zorlama yapıyor mu, önceki haline göre?

Evet bendeki oriinal. XLiveLess yüklüyorum ki bana güncelleştirmeleri hatırlatmasın ve kendim yapabileyim. Önceki haline göre elbette zorluklar oluşuyor ancak optimizenin iyi olduğu bir ENB modunu (yani benim kullandığım L3EVO ENB modu gibi) kullanırsanız aradaki fark uçurum olmaz.

msi ge60 oyun performansı nasıl güncel oyunlarda?

Videolardan da görebildiğiniz üzere, GT 650M ile güncel bütün oyunları Full HD (1920x1080) çözünürlükte genelde orta ayarlarda kaldırabiliyor. Yalnız Crysis 3 gibi bir oyunda orta oyunlarda arada kasmalar yaşabiliyorsunuz. Adından da anlaşılabildiği gibi bir fiyat/performans konusunda şu an Türkiye'de bulabileceğiniz en iyi ürün diyebilirim. Tabii ki ben size Haswell'li modeli tavsiye edeceğim çünkü GTX 765M ekran kartını barındırıyor. Çok daha yüksek performans alırsınız oyunlarda. GT 650M'in 2-3 katı daha fazla FPS değerlerine ulaşırsınız. Öte yandan GTX 660M'li modeli alacak iseniz GT 650M ile hemen hemen aynı performansı alırsınız. Aradaki FPS farkları çok fazla olmaz yani.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı