GT 650M Battlefield 3 Multiplayer Video Test

Video bayağı uzun oldu arkadaşlar. Sıkılmayasınız diye sonlara doğru birkaç müzik de ekledim. Render ile birlikte 5GB gibi bir boyuta düşürebilmiştim ancak. Upload hızım da 0.60 Mbps gibi rezalet bir değer olduğu için yüklemek 1 günümü aldı. Yine de değdi galiba, en iyi oynadığım bölümlerden birine denk geldi galiba video :D Bundan sonra BioShock Infinite, Crysis 3, Metro Last Light videoları sırasıyla gelecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ellerine sağlık, bu oyun sardı beni. Gerçi 650M çok yüksek bir ekran kartı değil ama gerçekten iyi iş çıkarmış.

Çoğunlukla tank oynamışsınız, 25 dakikadan sonra kademe atlamışsınız sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
M.Can bey, şimdi sizinle bu oyunlardan takılabilir miyiz? Gördüğüm kadarıyla iyi bir oyuncusunuz, en azından bana kıyasla öylesiniz. Elimde Bad Company 2 mevcut. Bf3 te almak isterim tabiki ama en azından sizinle oyun oynamak öğrenmek adına daha iyi olur benim için.

M.Can bey, şimdi sizinle bu oyunlardan takılabilir miyiz? Gördüğüm kadarıyla iyi bir oyuncusunuz, en azından bana kıyasla öylesiniz. Elimde Bad Company 2 mevcut. Bf3 te almak isterim tabiki ama en azından sizinle oyun oynamak öğrenmek adına daha iyi olur benim için.

Bad Company 2 bende yok ama bence Battlefield 4 alırsanız beraber oynayabiliriz çıkınca. Ben de bu günlerde ön siparişini vermeyi düşünüyorum.

Video güzel, ancak oynamayı pek bilmiyorsun. :D

İyi oynadığımı söylemedim zaten. Kendi çapımda Battlefield 3'ü becerebildiğim kadarıyla oynadım :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı