GT 650M GTA V düşük FPS

keremslpci

Femtopat
Daha fazla  
i7 3630QM.
GT 650M.
8 GB RAM.
Samsung marka laptopa sahibim, pek fazla oyun oynamıyorum bu sebepten de pek anlamıyorum bilgisayarlardan fakat bir sorunla karşı karşıyayım. GTA 5 oynarken yüksek ayarlarda 40-50 FPS alıyorum fakat kısa bir süre sonra 30-25 arasına düşüyor ve oynanmayacak seviyeye geliyor. Bunun bir çözümü var mıdır sizce?

i7 3630QM.
GT 650M.
8 GB RAM.
Samsung marka laptopa sahibim, pek fazla oyun oynamıyorum bu sebepten de pek anlamıyorum bilgisayarlardan fakat bir sorunla karşı karşıyayım. GTA 5 oynarken yüksek ayarlarda 40-50 FPS alıyorum fakat kısa bir süre sonra 30-25 arasına düşüyor ve oynanmayacak seviyeye geliyor. Bunun bir çözümü var mıdır sizce?

Isi degerleri arttigi icinder FPS dustugundeki isi degerlerini paylasin lutfen.

i7 3630QM.
GT 650M.
8 GB RAM.
Hikaye modu mu online mı?

Isi degerleri arttigi icinder FPS dustugundeki isi degerlerini paylasin lutfen.
650m ile yüksek ayarlarda 40-50 fps biraz yüksek gibi geldi bana. Cihaz çok ısınıyor mu?
Oyunu açtıktan kısa süre sonra 85-90 derece oluyor. Ayarları düşürüyorum fakat 3-4 fps artıyor sadece.
Hikaye modu mu online mı?
İkisinde de aynı sorun oluyor ama online de girer girmez düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı