GT 650M İçin Oyun Önerisi

M.CaN

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Kırşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, ben 2014'ten beri neredeyse hiç oyun oynamadım. 2012-2013 yıllarında da Tomb Raider ve Hitman Absolution'u hatırlıyorum kararsız kalıp oynamadıklarım içinde. En çok beklediğim oyun Batman Arkham Knight idi ancak o da ertelenince oturup sadece GTA 5 oynayıp bitirdim.

Geçenlerde de bütün güncellemeleri kurulu şekilde oynamaya çalıştığım Far Cry 4'ü bilgisayar kasınca biraz temkinli olmaya başladım. Far Cry 3'ü çok beğenmiştim fakat yenisini bilgisayar kaldırmadığı için yine oynayacak bir şey kalmadı.

Call of Duty serisinin son iki oyununu oynamadım onlarda da kararsız kaldım acaba iyi midir özellikle hikaye sunumu açısından. Shadow of Mordor'u da çok merak ediyorum ancak sanırım zar zor açıyor onun için de kararsız kaldım. Witcher evrenine de çok yabancıyım fakat yeni oyununu çok merak etmeme rağmen indirmeye gözüm yemedi çünkü o da bayağı bir kasıyor gibi görünüyor izlediğim videolardan baktığım kadarıyla.

Malum AKK varken ne indireceğime zor karar veriyorum. Konuyu da buraya açıyorum çünkü daha çok aksiyon oyunları ve hikayeleri güzel olan oyunlar arıyorum. Oyunların çok güncel olmasına gerek yok güzel olsun yeterki. Size de biraz yardımcı olmak için oynadığım bazı oyunları ve sistem özelliklerimi de yazacağım. Önerileriniz için şimdiden çok teşekkürler.

Sistem Özellikleri:
  • İşlemci: Intel Core i7 3610QM
  • GPU: Nvidia GT 650M GDDR5 2GB
  • Ram: 8GB
Oynadığım bazı oyunlar; Crysis serisi, Battlefield 3-4, Far Cry 3, The Walking Dead Telltale Games, BioShock serisi, Gta 4-5, Mafia 2, Max Payne serisi, Just Cause 2, Darkness 2

Öneriniz için teşekkür ederim. Daha önce Arma 2 ve Dayz modunu oynamıştım. Çok kötü bir optimizasyonu olduğu için Arma 3'ü denemedim bile. Zaten online oyun oynamak istemiyorum pek. Daha çok stabil ve hikaye açısından güzel oyunları denemek istiyorum 3-4 tane. Şimdi Hitman Absolution ve Tomb Raider'a karar verdim biraz. Yarın deneyeceğim.

Çok fazla oynamak istemediğim için bazılarını satın almak istiyorum mesela Hitman Absolution'u ucuzken satın aldım ancak pahalı, sistemimin kaldıracağından şüpheli olduğum ve oynamak hakkında kararsız olduğum oyunları zaten önce korsan indirip denemek istiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı