GT 920M laptop için oyun önerisi

Sanırım aynı GPU'ya sahipsiniz. Ben HD Graphics 530 ile oynayabilmiştim. Buyrun GT920M R6:S test videosu, iyi izlenceler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Malesef ya i3 ve 820M var FPS videodaki gibi olursa oyunu almayı düşünüyorum. :)

Daha önce oynamadıysanız The Witcher serisinin ilk 2 oyununu öneririm. 3. Oyun fazla sistem gereksinimi istediğinden onu ben de oynayamadım ama ilk iki oyunu kesinlikle tavsiye ederim

Eğer yaz indirimlerini kaçırdıysanız ekim-kasım aylarında büyük indirimler olacak black friday gibi o ayları beklemenizi tavsiye ederim

Sanırım aynı GPU'ya sahipsiniz. Ben HD Graphics 530 ile oynayabilmiştim. Buyrun GT920M R6:S test videosu, iyi izlenceler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3.3 Ghz işemci istiyor oyun. Ben bu işlemciyle oynayabileceğimi hiç sanmıyorum. Yani al, indir, iade et falan zaman kaybı olur gibi.
Daha önce oynamadıysanız The Witcher serisinin ilk 2 oyununu öneririm. 3. Oyun fazla sistem gereksinimi istediğinden onu ben de oynayamadım ama ilk iki oyunu kesinlikle tavsiye ederim
2'yi almayı düşünüyorum ama sistemim yeterli gelir mi acaba? Gereksinimleri karşılıyor ama yine de şüpheliyim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı