GT 710 Afterburner voltaj yükseltemiyor

Xevanior

Megapat
Makaleler
13
Merhaba arkadaşlar, GT 710 ekran kartıma ayar yapmak için Afterburner yükledim ancak voltajı ayarlayamıyorum. Voltaj kontrolü ve voltaj takibi açık olmasına rağmen ayarlayamıyorum. Sorunu nasıl çözerim?
Sistem: MSI GeForce GT 710 2 GB / i3 2100 CPU 3.10 GHz / 4 GB Kingston + 2 GB Elixir 1333 MHz RAM/ Pegatron IPXSB H-61 / WD Green 240 GB SATA SSD + Samsung 500 GB HD503HI HDD / FSP 500W 80+ PSU
Ekran görüntüsü;

Ekran görüntüsü 2020-12-14 134036.png

Dostum zaten kartın üzerinde büyük ihtimalle ya ufacık bir fan var ya da o da yok pasif soğutma. Farkettiysen zaten bu kart GTX değil GT. Üzerinde devasa soğutucular olan kartlara bile OC yaparken çekiniyor insanlar. 3-5 FPS için boşa eziyet etme bence kartına. Ayar kıs, çözünürlük düşür o şekilde idare et. Bozabilirsin kartını.

CoD mobil oynuyorum, internette 10-15 FPS artıranlar var onun için sordum. Sanırım bu kartın voltaj ayarlama kilidi kapalı. Sadece Bellek hızıyla ve çekirdek hızıyla oynama yapabiliyorum. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Hocam bence o kartı salın. GT 710 zaten oyun için değil sadece ofis ve küçük video işleri için üretilmiş bir kart. GT serisi kartlar ofis için, GTX serisi kartlar ise oyun için üretilmiştir. GT serisi bir karta O.C yapmak ona eziyet etmek.

Merhaba arkadaşlar, GT 710 ekran kartıma ayar yapmak için Afterburner yükledim ancak voltajı ayarlayamıyorum. Voltaj kontrolü ve voltaj takibi açık olmasına rağmen ayarlayamıyorum. Sorunu nasıl çözerim?
Sistem: MSI GeForce GT 710 2 GB / i3 2100 CPU 3.10 GHz / 4 GB Kingston + 2 GB Elixir 1333 MHz RAM/ Pegatron IPXSB H-61 / WD Green 240 GB SATA SSD + Samsung 500 GB HD503HI HDD / FSP 500W 80+ PSU
Ekran görüntüsü;
Dostum zaten kartın üzerinde büyük ihtimalle ya ufacık bir fan var ya da o da yok pasif soğutma. Farkettiysen zaten bu kart GTX değil GT. Üzerinde devasa soğutucular olan kartlara bile OC yaparken çekiniyor insanlar. 3-5 FPS için boşa eziyet etme bence kartına. Ayar kıs, çözünürlük düşür o şekilde idare et. Bozabilirsin kartını.
aynen
kardeşim aynı ekran kartından bendede var hız aşırtmayı çok fazla yapmış sın o ekran kartında hız aşırtma bi işe yaramaz bence normal ayarlarına döndür derim voltaj ayarlarında bir şey yapmana gerek yok o gerekli olan voltaj alır ve o açık bile olsa oyna ma çoğu yerde bunlarla oynamayın ekran kartınıza zarar verebilir siniz diyor ve sen hız aşırtmayı kafana göre yapmış sın ekran kartı yeni nesil değil bu yüzden ekran kartına çökertme geleceği zaman ekran kartı kendini kapatmaz yakarsın oyna ma bu ekran kartının ayarlarıyla bana kalırsa.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu izle

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı