GT 710-R3 1200 sistem nasıl?

Ekran kartını 700'e aldım ve ucu ucına gitti OC ile 100FPS alırım dedim Valorant'ta ileride ekran kattı alırım dedim

Benim anakarta olacak işlemcinin linkini atın ben öyle olursa ekran kartı yine de kullanacağım değil mi?

Kullanırsın ama daha az performans alırsın işlemcini içindeki ekran kartı daha iyi GT 710'dan onda GT 710 ile 1200 AF'ı sat.

Anakartı ve işlemciyi iade edebilirseniz çok iyi olur. Benim dediğim işlemciyi alırsanız işlemcide dahili grafik birimi olduğu için ekran kartı almanıza gerek kalmayacak, GT 710'dan çok daha iyi performans alacaksınız. Anakarta da uyar.
Hepsini iade ediyorum siz bana linkini atın o zaman valorantta kaç fps alırım öyle

Anakartı ve işlemciyi iade edebilirseniz çok iyi olur. Benim dediğim işlemciyi alırsanız işlemcide dahili grafik birimi olduğu için ekran kartı almanıza gerek kalmayacak, GT 710'dan çok daha iyi performans alacaksınız. Anakarta da uyar.
Anakart ve işlemci ne alacağım aklım karıştı gerçekten lütfen yardımcı olur musunuz?
Anakart ve işlemci ne alacağım yazabilir misiniz?
Arkadaşlar APU sistem için anakart ve işlemci söyleyebilir misiniz gerçekten bilmiyorum ne alacağımı iyice kafam karıştı teşekkürler.

Anakart ve işlemci ne alacağım aklım karıştı gerçekten lütfen yardımcı olur musunuz?

Anakart ve işlemci ne alacağım yazabilir misiniz?
Arkadaşlar APU sistem için anakart ve işlemci söyleyebilir misiniz gerçekten bilmiyorum ne alacağımı iyice kafam karıştı teşekkürler.

İkisine toplam bütçen 2500 mü?

Bir tane 3000G alabilirdiniz en kötü RTX serisini de destekliyor miningcilerin gözdesi olan bir işlemci.
Ve performans olarak 4 GB RAM ile bile orta ayarlarda GTA Valorant CS tarzı oyunlarda 80-60 arası FPS alıyorum.
@Baristagrammm AMD'nin sonu g ile biten işlemci serilerine odaklanın.
@Baristagrammm attıklarıma al 100-150 FPS. Neyi anlamıyorsun hala soruyorsun arkadaşım attım ya.

Güzel sistem o sistemde alınabilir. Tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı