GT 710 ve i5 560 M sistem darboğaz yapar mı?

Kuşçu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, benim sistem yukarıda yazdığım gibi işte monitör 1600X900, RAM 8 GB, NVIDIA GT 710 1 GB, 320 GB harddisk, i5 560 M, anakart markasının Turbox olduğunu zannettiğim HM55p_v1.31.

Ben şu an GT 710'la Ac2/Ac3/Lol 60 Fps/Valorant 60 Fps/Cycle ayarları bayağı düşürerek 30 FPS, falan alıyorum bir tanıdığım sistemin darboğaz yapıyor olabilir dedi.

Bu sistem darboğaz yapar mı yapıyor mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bende de aynı bilgisayardan var bende Zotac GT710 2 GB Zone Edition alacağım fanlı olanından oyunlarda iyi FPS veriyormu sende GTA 5'de falan ona göre alcam ?

Ben GTA 5 yüklemedim bile korktum çok beklerim boş beklerim diye ben bu sistemler zaten bayaa kötü biliyorum acaba bu iki kötü sistem kendi aralarında darboğaz yapabilir mi diye sormuştum Rocket League'de bayaa güzel FPS alabiliyorum o kadar pek bir özelliği yok ama umduğumdan güzel çıktı

Ben GTA 5 yüklemedim bile korktum çok beklerim boş beklerim diye ben bu sistemler zaten bayaa kötü biliyorum acaba bu iki kötü sistem kendi aralarında darboğaz yapabilir mi diye sormuştum Rocket League'de bayaa güzel FPS alabiliyorum o kadar pek bir özelliği yok ama umduğumdan güzel çıktı.

1 GB olanı güzel FPS veriyorsa çok güzel bir haber bu benim için :) inşallah 2 GB olanı GTA 5'i Low ayarlarda açar. :)

Bence yine de Bilgisi benden çok olan birine danışın çevrenizde varsa YouTube'da zaten GTA 5 oyun testleri var
Bence yine de Bilgisi benden çok olan birine danışın çevrenizde varsa YouTube'da zaten GTA 5 oyun testleri var

1 GB olanı güzel FPS veriyorsa çok güzel bir haber bu benim için :) inşallah 2 GB olanı GTA 5'i Low ayarlarda açar. :)

Şİmdi GTA 5 indirdim bugün içinde kurmayı düşünüyorum sonuçları yazarım
Seni umutlandırmak için yazmadım haberin olsun Rocket League'de 40-50 maksimum alırsın bence

Cycle de 30 FPS alınıyor en düşük ayarlarda 720x1200'de 30 FPS alırsın ama sadece Minecraft oynatmıyor onu da bil isterim
Arkadaşım ben sana söyleyeyim GTA 5 yükledim ama yüklediğim sitenin ben açılmadı o yüzden bir şey diyemiyeceğim ayrıca biri şu darboğaz soruma cevap versin artık!

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı