Çözüldü GT 710 ve monitördeki VGA kablosu uyumlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AsMamiTR

Centipat
monitör.jpg

ekran kartı.jpg

Arkadaşlar ,uyuşuyor mu uyuşmuyorsa uyuşucak VGA kablosu önerebilir misiniz?

Hocam, maalesef resime göre kartta VGA çıkışı yok. Dönüştürücüyle kullanabilirsiniz. DVI-I portu var. Böyle bir aparat sayesinde kullanabilirsiniz.

Çözüm
1-2 hafta gezin RX 460 OEM modeli 400-450 arası bulabilirsin.

Kanka o ekran kartını bilmiyorumda mesela RX550 gibi ekran kartlarına bakıyordum işlemcim darboğaz olur mu diye araştırdım darboğaz oluyormuş o yüzden o ekran kartıyla darboğaz olabilir mi bilmiyorum ama dediğim gibi son zamanlar içinde çok baktım ama hiç yok öyle bana uygun bir ekran kartı işlemcimle anakartımla uyuşuan işlemcim i3 550.

Hocam, maalesef resime göre kartta VGA çıkışı yok. Dönüştürücüyle kullanabilirsiniz. Dvı-ı portu var. Böyle bir aparat sayesinde kullanabilirsiniz.

Hocam bunu alırsam çalışır değil mi yani olur değil mi?

Kanka o ekran kartını bilmiyorumda mesela RX550 gibi ekran kartlarına bakıyordum işlemcim darboğaz olur mu diye araştırdım darboğaz oluyormuş o yüzden o ekran kartıyla darboğaz olabilir mi bilmiyorum ama dediğim gibi son zamanlar içinde çok baktım ama hiç yok öyle bana uygun bir ekran kartı işlemcimle anakartımla uyuşuan işlemcim i3 550.

Hocam bunu alırsam çalışır değil mi yani olur değil mi?
Darboğaz olur. Ama çok büyük seviyelerde olacağını sanmıyorum. Videolardan testlerine baktım. Bu ekran kartından çok çok iyi performans alacağın kesin. (Sonradan gördüm belirtmişsin işlemcini.)

i3 550.

Ben 2. el RX 470 1 ay aramıştım. Tavsiyem bekleyip almanız.

İşlemcimle darboğaz olur mu bilmiyorum. i3 550.
Arkadaşlar 2.ci el baksam bile yani çevremde yok beklesem bile işlemcimle uyuşabilecek iyi ekran kartı pek yok arkadaşlar o yüzden ben bu ekran kartını buldum uygun yani monitörümle uyuşan kablo arıyorum o yüzden açtım bu konuyu.

i3 550.

İşlemcimle darboğaz olur mu bilmiyorum. i3 550.
Arkadaşlar 2.ci el baksam bile yani çevremde yok beklesem bile işlemcimle uyuşabilecek iyi ekran kartı pek yok arkadaşlar o yüzden ben bu ekran kartını buldum uygun yani monitörümle uyuşan kablo arıyorum o yüzden açtım bu konuyu.
Tam bilmiyorum ama olma ihtimali çok yüksek. Ekran kartında VGA çıkış yok, Dönüştürücü ile kullanabilirsin arkadaşın dediği gibi.

Geri
Yukarı