Çözüldü GT 710 vs R7 240

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dolchtanz

Centipat
Daha fazla  

Bu iki ekran kartından hangisini önerirsiniz ikisi de 64 Bit GT 710'mu R7 240' mı? eski oyunları oynayacağım.

Son düzenleme:
Çözüm
Herkes R7 240 daha hızlı diye söylüyor fakat bu testte gt 710 daha hızlı gta 5'de bile daha fazla fps alıyor bu nasıl oluyor kararsız kaldım ?
O oyundan oyuna değişiyor ondan dolayı öyle, GT 710 daha ucuz onu alın (bende 1 GB olan versiyonu var, OC yapmadan görüntü almak dışında bir işe yaramıyor ama OC ile GTA V'yi 40 FPS sabit oynatabiliyor).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu testi bende gördüm ama bu 128 bitlik olan ve ayrıca gt 710 1 gb yani yanlış fps testi.

Son düzenleme:
R7 240 biraz daha hızlı bir kart ama GT 710’da ondan pek geri kalmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Herkes r7 240 daha hızlı diye söylüyor fakat bu testte gt 710 daha hızlı gta 5'de bile daha fazla fps alıyor bu nasıl oluyor kararsız kaldım ?

Herkes R7 240 daha hızlı diye söylüyor fakat bu testte gt 710 daha hızlı gta 5'de bile daha fazla fps alıyor bu nasıl oluyor kararsız kaldım ?
O oyundan oyuna değişiyor ondan dolayı öyle, GT 710 daha ucuz onu alın (bende 1 GB olan versiyonu var, OC yapmadan görüntü almak dışında bir işe yaramıyor ama OC ile GTA V'yi 40 FPS sabit oynatabiliyor).

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı