Çözüldü GT 710 vs R7 240

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dolchtanz

Centipat
Daha fazla  

Bu iki ekran kartından hangisini önerirsiniz ikisi de 64 Bit GT 710'mu R7 240' mı? eski oyunları oynayacağım.

Son düzenleme:
Çözüm
Herkes R7 240 daha hızlı diye söylüyor fakat bu testte gt 710 daha hızlı gta 5'de bile daha fazla fps alıyor bu nasıl oluyor kararsız kaldım ?
O oyundan oyuna değişiyor ondan dolayı öyle, GT 710 daha ucuz onu alın (bende 1 GB olan versiyonu var, OC yapmadan görüntü almak dışında bir işe yaramıyor ama OC ile GTA V'yi 40 FPS sabit oynatabiliyor).
R7 240 bulmanız çok zor. Ve dolar ile Euro düşüşte yani birazdaha beklerseniz GT 1030 alabilirsiniz. Sonradan okuyanlar için yazim şu anki ekran kartım dahili acayip kötü Minecraft'ta 60 FPS için her şeyi yaptım.(OpenGL 1.4) ve şu an karar verdim letgoda kendime yakın R7 240 buldum onu alacağım hem de 250 TL kartın güç tüketimi GT 710'dan daha az. AMD'nin kartı CS:GO'da 20 FPS falan fark atıyor kendim gördüm tabii derseniz ben alışığım 30-40 FPS'e buyurun fiyat performans GT 710 CS:GO, LoL, belki PUBG Lite ama dediğim gibi beklerseniz birazdaha GT 1030 almak her ikisinden de iyi olacaktır. 2'inci el bile olsa CS:GO'da 100'ün altına düşürmez sizi.

biraz geç oldu ama ben de arada kalmıştım ama r7 240 2gb aldım oyunları çok rahat oynatıyor csgo vs. 100fps altı düşmüyor tabi işlemci ile de alakalı

Geri
Yukarı