GT 7100GS Ekran Kartı Sürücüsü nereden indirilir?

muhamsa

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar selam, yeni bir sistem kurdum fakat bu piyasa yüzünden henüz ekran kartı alamadım, bu yüzden eski kartımı GT7100GS'i kullanmak istedim kullandım da fakat ekran kartım bilgisayarımda.
GT7100GS olarak değil de Microsoft görüntü bağdaştırıcısı olarak görünüyor, ekran kartımın normalde desteklediği oyunları bile oynayamıyorum. GeForce Now da bile ekran kartınız desteklemiyor diyor. Kendim Driver'ımı yüklemek istiyorum, NVIDIA'nın driver'ının Windows 10 desteği yok. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-02-03 230516.png
    Ekran görüntüsü 2021-02-03 230516.png
    13,8 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar selam, yeni bir sistem kurdum fakat bu piyasa yüzünden henüz ekran kartı alamadım, bu yüzden eski kartımı GT7100GS'i kullanmak istedim kullandım da fakat ekran kartım bilgisayarımda.
GT7100GS olarak değil de Microsoft görüntü bağdaştırıcısı olarak görünüyor, ekran kartımın normalde desteklediği oyunları bile oynayamıyorum. GeForce Now da bile ekran kartınız desteklemiyor diyor. Kendim Driver'ımı yüklemek istiyorum, NVIDIA'nın driver'ının Windows 10 desteği yok. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

HDMI ya da VGA kablosunu ekran kartına bağladığınızdan emin misiniz? Bir de anakartınıza oturdumu ekran kartı? Bildiğim kadarıyla ekran kartı eski yazılımı yok.

Win 7 de 7300GS kullanmıştım çok kötü bir karttı. Bildiğim kadarıyla Windows 10 desteği yoktur.

Başka kullanan arkadaşlar için yazıyorum, bu kart oldukça eski nesil bir kart, görüntü almak dışında internette vs takılmak için hala yeterli, Windows 10 için sürücüye sahip değildir, bu yüzden tam performans çalışmaz. En fazla Windows 8.1 64 Bit sürümü için driver mevcut.

Geri
Yukarı