Çözüldü GT 720M sistemde GTA 4 çok kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Shelly

Picopat
Yer
CAYBIRPANK
Daha fazla  
Ekran Görüntüsü (157).png

Ekran Görüntüsü (158).png

Ekran Görüntüsü (159).png

Ekran Görüntüsü (160).png

Ekran Görüntüsü (161).png

GTA 4'de nedense bayağı bir kasıyor.

Çözüm
GTA 4 Low da 35-40 CS:GO ve Valorant ise 60 - 90.

Low'da 35-40 çok da kötü değil bence oynatır ki oyunu bu şekilde oynadım daha önce.
Oyun klasöründeki commandline dosyasının başka bir yerde yedeğini alın.
Ardından oyun klasöründeki commandline dosyasının içindeki her şeyi silin ve
-Memrestrict 699145600.
-Availablevidmem 44.4
-Noprecache
-Fullscreen
Bunu yapıştırın. Oyunu açın ve oynamayı deneyin ayarlarda ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Eğer faydalı görmez, beğenmezseniz yedeklediğiniz dosyayı tekrar oyun klasörüne atarak ayarları sıfırlayabilirsiniz. Dosyanın salt okunur tikini kaldırmayı unutmayın.
Ya oyun eğlenceli ama silmek istemiyorum siliyim mi?
Kararı siz verin lütfen.
Silip silmemene nasıl karar vereceğiz? Oyundan zevk alıyorsan oyna, sıkılıyorsan ve oynayamayacak durumdaysan sil. Oyun uzun sürecek haberin olsun. Daha yüksek FPS nasıl alırım mantığıyla oynayacaksan zor oynarsın. 30 FPS alıyorsan şükret, zevk almaya çalış.

Çünkü oyun sorunlu, RTX 3070'le bile maksimumda sabit 60FPS vermiyor.

Abartmayın 150 FPS alırsın ortada.
Silip silmemene nasıl karar vereceğiz? Oyundan zevk alıyorsan oyna, sıkılıyorsan ve oynayamayacak durumdaysan sil. Oyun uzun sürecek haberin olsun. Daha yüksek FPS nasıl alırım mantığıyla oynayacaksan zor oynarsın. 30 FPS alıyorsan şükret, zevk almaya çalış.

Yok sileceğim USB m de yedek kurulum dosyaları var zaten.

GTA 4 Low da 35-40 CS:GO ve Valorant ise 60 - 90.

Low'da 35-40 çok da kötü değil bence oynatır ki oyunu bu şekilde oynadım daha önce.
Ardından oyun klasöründeki commandline dosyasının içindeki her şeyi silin ve
-Memrestrict 699145600.
-Availablevidmem 44.4
-Noprecache
-Fullscreen
Bunu yapıştırın. Oyunu açın ve oynamayı deneyin ayarlarda ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Eğer faydalı görmez, beğenmezseniz yedeklediğiniz dosyayı tekrar oyun klasörüne atarak ayarları sıfırlayabilirsiniz. Dosyanın salt okunur tikini kaldırmayı unutmayın.

Çözüm
Ardından oyun klasöründeki commandline dosyasının içindeki her şeyi silin ve.
-Memrestrict 699145600.
-Availablevidmem 44.4
-Noprecache
-Fullscreen

Oldu 60 FPS teşekkürler.

GTA 5 optimizasyon olarak çok iyi bir oyun. GTA 4 ise berbat optimizasyona sahip. Bu sebeple kötü FPS alıyorsunuz. Bakın benim sizinkiyle neredeyse aynı sistemim var. 8 GB RAM, İ7-3537U işlemciye sahibim. Ekran kartım sizinkiyle aynı. Bende sizin gibi düşük FPS'ler aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı