GT 730 144 Hz destekler mi?

Gezen Gamer

Hectopat
Daha fazla  
Monitör
Lenovo G24-20

Dosya Ekleri

• resim_2023-01-31_122426827.png
    resim_2023-01-31_122426827.png
    116,2 KB · Görüntüleme: 42
Monitörün içinden DP kablosu çıktı ama girişi olmadığı için HDMI kablosu ile bağladım

Driver ile ilgili olabilir. NVIDIA Denetim Masası'ndan çözünürlük kısmında ki seçenekleri atabilir misiniz?

Hz'nin GPU'dan çok giriş portu ile alakası vardır. Port versiyonu 1.3a veya 1.4 üzeriyse 144Hz almanda bir sakınca olmaz. @arcaq

Epeyde 1 adet DP girişi olduğu yazıyor. YouTube'da da bir videoda gözüküyor zaten DP girişi olduğu.
Eki Görüntüle 1651644

Hocam kasada DP girişi yok. sorun hdmi kablosundan mı dp kablosuyla bağlasam düzelir mi

Driver ile ilgili olabilir. NVIDIA Denetim Masası'ndan çözünürlük kısmında ki seçenekleri atabilir misiniz?

Hz'nin GPU'dan çok giriş portu ile alakası vardır. Port versiyonu 1.3a veya 1.4 üzeriyse 144Hz almanda bir sakınca olmaz. @arcaq

Giriş port versiyonunu nasıl öğrenebilirim?
Bir de hocam sistemimi tamamen değiştirmek istiyorum da diğer sistemlerde 75 Hz gözükür mü?

Son düzenleme:
Hocam kasada DP girişi yok. Sorun HDMI kablosundan mı DP kablosuyla bağlasam düzelir mi?

Giriş port versiyonunu nasıl öğrenebilirim?
Bir de hocam sistemimi tamamen değiştirmek istiyorum da diğer sistemlerde 75 Hz gözükür mü?

DP kablo ile bağladiginizda büyük ihtimalle sorun çözülecektir.

Geri
Yukarı