GT 730 CS GO Kasma Sorunu

Cevat GÖKSOY

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Arkadaşlar selamlar. Kartı yeni aldım CS GO'yu NVIDIA Experience ile optimize ediyorum oyun kasıyor. Sizce sorun nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun kartın GT730 olması.

Hangi ayarlarda oynuyorsun ki? @M.Samet arkadaşımızın dediği gibi sonuçta bir ''Bakkal'' kartı. Fazla bir şey bekleme.
Ezberlenmiş cümlelerle konuşmayalım arkadaşlar. Herkes bu kartın 'vasat' seviyede olduğunu biliyor. Konuya odaklanırsanız eğer oyun Counter Strike Global Offensive. Yani GT 730 bu oyunu rahatça taşıyabilecek düzeyde. Sorun diğer bileşenlerde olabilir. Tam sistemi belirtin lütfen.

Gt 730'un hangi versiyonu? Bu arada bazı arkadaşlar kartı baya yermişsiniz. Bende de DDR5 bir GT730 vardı. Çoğu kartı hala bakkala gönderir durumdaydı.
Arkadaşım sistemini yaz. Ve 730'un hangi versiyonu?

Ezberlenmiş cümlelerle konuşmayalım arkadaşlar. Herkes bu kartın 'vasat' seviyede olduğunu biliyor. Konuya odaklanırsanız eğer oyun Counter Strike Global Offensive. Yani GT 730 bu oyunu rahatça taşıyabilecek düzeyde. Sorun diğer bileşenlerde olabilir. Tam sistemi belirtin lütfen.
Artık ezberlemişler :) "GT" gördükleri an bakkal kartı yapıyorlar.

Gt 730'un hangi versiyonu? Bu arada bazı arkadaşlar kartı baya yermişsiniz. Bende de DDR5 bir GT730 vardı. Çoğu kartı hala bakkala gönderir durumdaydı.
Arkadaşım sistemini yaz. Ve 730'un hangi versiyonu?
Adım çıkmış dokuza inmez sekize dedikleri bu olsa gerek...

ben gt820m ile lowda 1366x768 çözünürlükte 50 fps üstü oynuyorum i5 5200u işlemci ile...gt730 kasmaması lazım ... gt540m ile de 35 fps üstü oynamıştım...:S:S:S ???????:S

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı