GT 730 CS:GO'da düşük FPS sorunu

286525

Hectopat
Arkadaşlar Unlost'un dediklerini yaptıktan sonra normalde FPS 100'de falandı şimdi 250'ye çıktı fakat sorunum bu değil.

CS:GO'ya bir süre sonra girince FPS 40'lara düşüyor. Ekran kartının kullanımı az olduğundan kaynaklı olabilir mi?

Bir de undervolt diye bir şey var. Hakkında bilgi verir misiniz? Isınan kartlara undervoltdan bir şey yapılıyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi açık açı anlattım termal macun yenilemesini yaptım kasa zaten temiz anlattığım sorun ekran kartı kullanımından mı kaynaklı.

Bir şey diyeceğim sorun tam anlaşılmadı ama ayarları aynı mı? Unlost yaptığın ayarları uyguladıktan sonra FPS yükseldi sonra oyundan çıkıp sonra tekrar girip FPS düşüşü yaşamaya başladın ayarları değişlik var mı kontrol edin.

hay
Bir şey diyeceğim sorun tam anlaşılmadı ama ayarları aynı mı? Unlost yaptığın ayarları uyguladıktan sonra FPS yükseldi sonra oyundan çıkıp sonra tekrar girip FPS düşüşü yaşamaya başladın ayarları değişlik var mı kontrol edin.
hayır ayarlarda değişiklik yok bikere daha anlatiyim şimdi ilk bilgisayarı yeni açtım ve yoldaş girdim 250 fps görüyorum ve 250 fps görürken ekran kartı fanı son hız dönüyor 80 derece oluyor sıcaklık ve fps 3 el attıktan sonra çıkıyoruz tamammı sonra 10 dk sonra tekrar girmek istedin ama 10 dk öncesi 250 fps alırken ve ekran kartı sıcaklık 80 ken 10 dk sonra girdiğinde bi anda 40 fps ve ekran kartın 50 derece oluyor ve fan sesi de olmuyor anlamadığınız yeri lütfen yazın daha anlatırım yeterki çözülsün

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı