GT 730 ekran kartı GTA 5'te GFX Error hatası veriyor

yusufatak3806

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaşımla ekran kartımız aynı GT 730 ve 391.35 ikimizin sürümü de normalde GTA 5 oynamak için 391 üstü sürümü gerek ama o çok rahat oynayabiliyorken bende error GFX yani driver hatası veriyor. Sadece onla ekran kartı bant genişliği ve video BIOS sürümü farklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nvcleanstall nedir? Dediğinizi yapacağım.

NVIDIA yükleme aracını özelleştiriyor. Reklam ve telemetryi falan kaldırıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan yapabilirsiniz.

Yaptığımda en son sürüm 391.35 gösterdi ben 445.87 yükledim ve Windows bu sürücü için uyumlu değildir hatası aldım çünkü ben 391 üstü sürücü yüklemek istiyorum

Yaptığımda en son sürüm 391.35 gösterdi ben 445.87 yükledim ve Windows bu sürücü için uyumlu değildir hatası aldım çünkü ben 391 üstü sürücü yüklemek istiyorum

GT 730'ların bir kısmı eski mimariye sahip. Benim de GT 730 ekran kartım var aynı hatayı alıyoruz. Bu demek oluyor ki ikimizin de kartı eski mimariye sahip, destekledikleri son sürüm 391.35 sürümüydü yanlış hatırlamıyorsam.

GT 730'ların bir kısmı eski mimariye sahip. Benim de GT 730 ekran kartım var aynı hatayı alıyoruz. Bu demek oluyor ki ikimizin de kartı eski mimariye sahip, destekledikleri son sürüm 391.35 sürü müydü yanlış hatırlamıyorsam.

DDR3 yani Fermi GPU olduğu için güncellenemeyior herhalde çünkü DDR5'ler hala güncellenebilmekte yani biz 391'in üstüne çıkamıyoruz

Yeni konular

Geri
Yukarı