GT 730 ekran kartı ile sisteme görüntü gelmiyor

Kassadin

Hectopat
Daha fazla  
İkinci el bir GT 730 aldım, kasaya taktım. Görüntü vermiyor, siyah ekran kalıyor. Kartı başka bir bilgisayarda denedim onda çalıştı, benim bilgisayarda bir şey var sandım 9500 GT vardı elimde. Onu taktım görüntü geldi. Kaynağı ne olabilir?

Anakartımın modeli Gigabyte H61M-DS2
Ekran kartı ASUS GT 730.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski ekran kartınızın sürücüsünü komple sildiniz mi ?
evet sildim
İkinci el bir GT 730 aldım, kasaya taktım. Görüntü vermiyor, siyah ekran kalıyor. Kartı başka bir bilgisayarda denedim onda çalıştı, benim bilgisayarda bir şey var sandım 9500 GT vardı elimde. Onu taktım görüntü geldi. Kaynağı ne olabilir?

Anakartımın modeli Gigabyte H61M-DS2.
Ekran kartı ASUS GT 730.

Şu an ekran geliyor anakart modelinin yazdığı yerde donuyor BIOS menüsü için deleteye basın diyor olmuyor araştırdım takılı her şeyi çıkartın faln diyorlar denedim olmadı BIOS pilini söktüm bekledim yarım saat öyle başlattım olmadı geri taktım BIOS pilini olmadı RAM'lerin yerlerini değiştirdim olmadı tek RAM başlattım olmadı HDD'de de sorun yok başka ekran kartıyla çalışıyor ekran kartında da sorun yok o da başka bilgisayarda çalışıyor.

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla power supply güç pini gt 730 için takılmadan direk anakarttan güç alarak çalışıyor o yüzden anakart ile ekran kartı arasında bir problem olduğu âşikar watt geçişinde bir sorun var gibi ama anlaşılması güç gibi

Merhaba arkadaşa PC topladim özellikleri bu
H110m k
İ5 7500
8 GB ram
GT 730
600 watt 80 bronze
PC çalışıyor ama görüntü gelmiyor ekran kartını başka pcye taktım görüntü geliyor arkadaşın pcye GTX 970 taktım görüntü geliyor anlamadim neden acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı