GT 730 ekran kartı yanmış olabilir mi?

Xanax99

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle aynı hata ile ilgili açtığım 4. konu fakat aldığım hata her seferinde değişik bir şekilde çıkıyor. Önce dün açtığım konuya bakarsanız sevinirim. Bilgisayarım 3-4 gündür rastgele bir zamanda durduk yere donuyor, klavye ve farede olmak üzere hiçbir şey çalışmıyor. İlk açtığım konuda HDD ile ilgili olabilir dediler. 2 HDD programı ile HDD sağlığına baktım ikisi de HDD'de hiçbir sıkıntı bulmadı. Fakat açtığım konuda bazı arkadaşlar sorunun ekran kartında da olabileceğini söylediler. Çünkü bir kere 'Windows bir sorunla karşılaştı' hatasını aldım, bir keresinde de Windows'u yeniden başlat, Windows 10'a devam et yazan mavi ekranı aldım. Dün akşam da bilgisayarı açmaya çalışırken bilgisayarın ekranı gelmedi, kapattım ve tekrar açmayı denediğimde çok hızlıca bilgisayar kendini açıp kapatmaya başladı. Ne yapmam gerek bilmiyorum. :( Ekran kartım NVIDIA GeForce GT 730. Bilgisayarımı alalı 4-5 yıl oluyordur.

Bundan birkaç yıl önce bende GeForce 210 vardı bilgidayarım çalılıyordu ama ekrana görüntü gelmiyordu tamire götürdüğümüz de ekran kartı yanmışdı seninde yanmış olabilir.

Bundan birkaç yıl önce bende GeForce 210 vardı bilgidayarım çalılıyordu ama ekrana görüntü gelmiyordu tamire götürdüğümüz de ekran kartı yanmışdı seninde yanmış olabilir.
Şuan bilgisayar çalışıyor ama arada bi gidip geliyor

Yanlış anlaşılmaması için edit: Ekran arada bi gitmiyor hata ara sıra yaşanıyor anlamında.

Geri
Yukarı