GT 730 İçin PSU Önerisi

Buyur sana uzun ömürlü PSU, aynısı bende de var.
FSP FSP500-60AHBC 500W Aktif PFC Güç Kaynağı
Bu da ekran kartı: Gıgabyte Gv-n1030d5-2gl Gt 1030 Lp 2gb Gddr5 64 Bit Nvidia Ekran - n11.com
Bütçeyi yaklaşık 20 TL aştı ama buna değer. Zaten alacağın RAM de 40-50 TL civarı 2 GB. DDR3 mü DDR2 mi ?
DDR2 veya DDR3 hakkında hiçbir bilgim yok. Ben sadece oyunlarda hızlı ve akıcı oynamak için bir ekran kartı arıyorum.

Windows 10 64 bit yapın ve RAM yükseltin.
Windows 10 oyunlarda güzel bir performans verir mi ? RAM'ı sonradan belki alabilirim.

DDR2 veya DDR3 hakkında hiçbir bilgim yok. Ben sadece oyunlarda hızlı ve akıcı oynamak için bir ekran kartı arıyorum.

Windows 10 oyunlarda güzel bir performans verir mi ? RAM'ı sonradan belki alabilirim.

Güncel işletim sistemi kullanmak sizin yararınıza olacaktır. Güncel oyunlarda 8GB altı RAM Sıkıntı çıkartıyor. Oyunları hızlı ve akıcı oynamak için sadece ekran kartı yeterli değildir.

Güç kaynağı olarak High Power 500W +80 Bronze öneririm.
Ekran kartı olarakta GT 1030 almanız daha mantıklı olacaktır.
Anakart modelinizi öğrenin.

GT730 alma 4GB 128 bir senin aklını çelmesin kardeşim sonra oturur ağlarsın :) Bence GT1030 al olmadı r7 250 Boost Versiyon al. R7 240 bile GT730 dan (2gb olanından) çok çok iyi. PSU olarak çok güçlü bir grafik kart kullanmayacağın için çok çok pahalı birşey almaya kalkma.

Güncel işletim sistemi kullanmak sizin yararınıza olacaktır. Güncel oyunlarda 8GB altı RAM Sıkıntı çıkartıyor. Oyunları hızlı ve akıcı oynamak için sadece ekran kartı yeterli değildir.

Güç kaynağı olarak High Power 500W +80 Bronze öneririm.
Ekran kartı olarakta GT 1030 almanız daha mantıklı olacaktır.
Anakart modelinizi öğrenin.
Anakart modelim: Intel Pentium(R) Dual-Core CPU E6700 @ 3.20 GHZ

Windows 10 64 bit yapın ve RAM yükseltin.
Oturduğum yerin yakınındaki bilgisayarcıda Windows 10 64 bit formatı yokmuş.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı