Q9550 ve GT 730 sistem için PSU önerisi

scart

Decapat
Arkadaşlar merhaba yeni bir PSU almaya karar verdim artık eski PSU yetersiz kalıyor, sizlere sormak istedigim, hangi marka PSU önerirsiniz, bilgisayarın özellikleri kısaca, Intel Core Q9550 işlemci ve GT 730 ekran kartım var işlemcime overclok yapacagım bunu da belirteyim hangi marka ve kaç Watt olsa yeterlidir bir de sertifika falan ona pek kafayı takmıyorum önemli olan saglam marka olması şimdiden vereceginiz bilgiler için çok teşekkür ederim. Not: Bütçem 300 TL.

kardeşim tşk ederim verdigin bilgiler için bu önerdigin kartı araştırdım biraz gayet güzel yorumlar buldum tutulan ve sevilen bir marka belliki bende bunu almaya karar verdim başka dikkat edecegim birşey varmı peki, birde dedigin gibi bu ürünün sertifikası dogrudur degilmi güvenilirdir yani

@scart evet, güvenilir ve gerçektir. Çok fazla öneriyorum ve bir tane bile kötü geri dönüş sağlanmadı. Mesajlarım yararlı olduysa beğenebilirsiniz. Başka sorunuz varsa da sorabilirsiniz.

Enes tek sormak istedigim kafama takılan yorumda yazmışlar sitede 6+2lik tek pini varmıs diye ben bilemedim uyum saglarmı saglamazmı diye fotosunu koyuyorum pcnin bi bakarmısın ona göre siparis edecemde

Dosya Ekleri

• 20200507_210602.jpg
    20200507_210602.jpg
    2,1 MB · Görüntüleme: 15
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı